Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Dexar007 #431 üzenetére

    Ha Windows alatt nem menne a touchpad, csak megoldanád magadnak, nem igaz? :D Egyébként nem tudom milyen egzotikus géped van, de én ilyet még nem láttam, max. wifit, ami ne ment volna alapból. Ellenben a plug'n'play Windows alatt rengeteg minden nem megy alapból, Linux alá többnyire pedig egyáltalán nem kell semmilyen drivert vadászni, nekem eddig csak a Microsoft Surface Prora kellett wifi drivert, ezen kívül minden ment elsőre, két különböző disztribúcióval is (kb. 7-8 gépen, amit eddig használtam).

    Nyilván van kivétel, de ha körültekintően választ az ember, nem lesz vele probléma (ami erősen javallott Windows meg a hozzá kapcsolódó eszközök esetén is). Nekem is van eredeti licencem, több is, nem azért használok Linuxot mert ingyen van, hanem mert jobbnak találom.

    A sebesség csak egy dolog a sok közül, ott van az egységes UI/UX, a testreszabhatóság, a következetes működés, a rugalmasság, de ide vehetném azt is, hogy nem akar okosabbnak lenni nálam, tud frissíteni észrevétlenül menet közben is és akkor indítom újra, amikor nekem tetszik, nem amikor ő úgy gondolja hogy itt az ideje.

Új hozzászólás Aktív témák