Hirdetés
- Lassan állítjuk a fát, és a hardverek is be vannak csomagolva
- Klasszikus kínai festmények ihlették a Colorful legfrissebb memóriáinak külsejét
- Ultrakompakt Key E SSD-vel jelentkezett a Silicon Power
- Mesterséges intelligenciára kihegyezett mini PC jött az ASUS műhelyéből
- ASUS blog: ExpertBook P5 notebook, a munkagép
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Raspberry Pi
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Apple asztali gépek
- Lassan állítjuk a fát, és a hardverek is be vannak csomagolva
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Apple notebookok
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
Új hozzászólás Aktív témák
-
dqdb
nagyúr
Ismerem ezt a két modellt. Idézet egy Drevo Calibur 72 reviewból:
"Drevo also lists a battery life of 20 hours, with a charge time of less than 2 hours.
The lighting turns off after 30 seconds when the keyboard is inactive, so that helps conserve a bit of battery. So the keyboard actually goes into a standby mode, and runs at a current of 3 milliamps, in which they state will last for 14 days, but I obviously didn’t have enough time to test that. They use a 1200 milliamp 3.7 volt lithium battery."
Szóval csak trükközve tudnak elérni 20 órás üzemidőt 105 helyett 72 billentyűvel (az Anne Pro is hasonlóan spórol, 1 perc után kapcsolja le a világítást wireless üzemmódban), a számításaim folyamatos világításra vonatkoztak (amiben persze ettől függetlenül lehet hiba, ahogyan abban a hozzászólásban is jeleztem).
A mechanikus+wireless működés ma már megvalósítható könnyen hosszú üzemidővel, érthetetlen számomra, hogy miért nincsen több wireless mechanikus billentyűzet a piacon. Ellenben a mechanikus+wireless+háttérvilágításról továbbra is tartom, hogy a technológia csak kompromisszumos megvalósítást tesz lehetővé: nagy és sok akkumulátorból eredő nagyobb méret/súly, standby mód bevezetése és gyakori töltés.
Balika911: ezt így van értelme megcsinálni, és például a Matias is így oldotta meg a saját wireless világítós billentyűzeténél.
[ Szerkesztve ]
tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek
-
dqdb
nagyúr
En is a ledes valtozatat varom akar annak akar ennek a Logitechnek
Vegre kezd elerheto tavolsagba kerulni
Ez nem mostanában lesz. A piacon lévő teljes méretű vezeték nélküli és világítós billentyűzetek mindegyike (azaz mind a két darab) flat ollós kialakítást használ, ahol a háttérvilágításos laptopbillentyűzetekhez hasonlóan 3-5 LED fényét diffúzorral terítik szét a billentyűkhöz. Mechanikus kapcsolónál (legalábbis Cherry MX kompatibiliseknél) ez lehetetlen a kapcsolók kialakítása, valamint a kapcsoló teteje és a PCB közötti távolság miatt, ott kapcsolónként kell a LED, és 104-109 belőle már szépen tud enni. Romer-G esetében talán, nagyon talán lenne lehetőség speciális diffúzorral, ami benyúlik a kapcsolók üres közepébe is, de úgy érzem, ez is csak foteltudós elméleti okoskodás, ami a gyakorlatban azonnal elbukna.tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek
-
dqdb
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Axon Labs Kft.
Város: Budapest