Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArchElf

    addikt

    válasz VladimirR #26 üzenetére

    Ne haragudj, de ha nem tetszik stílusa, nem szólhatok be?
    Az alábbi hozzászólása semmivel sem volt kevésbé flame keltőbb, mint az én válaszom:
    egyszerűbb megtanulni angolul vagy kínaiul (valamelyik világnyelven), ha élőben kell megszólalni, ott nem segít a Google. Jól érzem ez egyáltalán nem adott semmit a témához, egy kis értelmetlen Google fikázáson kívül? Mert ugye mi köze van egy online internetes fordítóprogramnak (szolgáltatásnak) ahhoz, hogy én Timbuktuban egy kenyérfa tövében meg tudom-e értetni magam egy helybélivel vagy sem. És ha már itt tartunk, akár több segítség lehet - egy műholdas/mobil netes laptoppal :) -, mint megtanulni angolul és kínaiul, mivel Timbuktuban egyiket sem beszélik alapból...

    Olyan mintha azt mondanám, hogy nem tudom mit eszik a sok gépész hallgaló az CAD programokban, amikor az egyetemen úgyis kézzel rajzolt műszaki rajzot kell beadni. Vagy hogy egy MS példát hozzak, fikázni lehetne ilyen alapon a Word-öt, hogy mi a fenének van benne helyesírás ellenőrző, tanuljon meg mindenki helyesen írni, mert élő szóban úgysem segít a Helyes-e...

    Ja és nem említettem egy szóval sem, hogy jobb lennék nála. Sokak szemében biztos akár rosszabb is lehetek. Én egy ugyanolyan felbosszantható fórumozó vagyok, mint sokan mások, csak én nem átallom ezt kiírni magamból.

    AE

    [ Szerkesztve ]

    Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Új hozzászólás Aktív témák