Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

(#1) Bodz

Bodz
(Ármester)

Megnyugodtam, 7.1, világít. Csak jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2) csicso82 válasza Bodz (#1) üzenetére

csicso82
(PH! addikt)

+1 Aggódtam mikor a cikkre kattintottam, hogy esetleg nem világít, de szerencsére fölöslegesen tettem.
Olvastam már a Roccat egereiről és nagyon nem győztek meg több egybehangzó vélemény is azt állította, hogy idővel a ragasztó engedett és a gumi mállott szét az egéren. Nem túl minőségi hozzáállás. Az arukereso.hu oldalon mikrofonos fejhallgatók között az első négy Kingston HyperX Cloud valamelyik variációja tuti olyat vennék ha ilyesmire lenne szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#3) Mostly Harmless

Mostly Harmless
(kvázi-tag)

A csúcsheadset az csúcsfejeknek készül?

(the cake is a lie)

(#4) csicso82 válasza Mostly Harmless (#3) üzenetére

csicso82
(PH! addikt)

Dan Aykroyd-ot érdekelheti.

(#5) Lacok

Lacok
(őstag)

Csúcsheadset csúcstechnológiákkal. ;]

(#6) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

Dübörög a marketing megint. Még Google-ben rákeresve is csak csupa renderelt/photoshop-os "mű" képet találtam róla. A vicc ebben az, hogy még így is olyan "könnyen törik", olcsó, kopogós műanyag érzetet kelt.

[ Szerkesztve ]

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#7) zzola

zzola
(PH! félisten)

Túlárazott kaki...

(#8) IgnisFatuus

IgnisFatuus
(fanatikus tag)

Biztos csúcsminőségű hangot ad a beépített 3x2cm-es USB-s 7.1-es csúcsminőségű hangkártya...megérdemli aki megveszi...

i7 8700K@5000, Asus ROG Strix Z370-H, 32GB HyperX Predator 3600MHz, 500GB Samsung 970 Pro M2, Zotac 1080Ti AMP! Extreme, Asus Xonar DX, LG 29UM58, HyperX Cloud, Ozone Strike Pro, Sharkoon Skiller

(#9) GhostPetya

GhostPetya
(őstag)

Volt Roccat fülesem, kb. 1 évet bírt az a kacat műanyag, és eltört a kagyló és a fejpánt csatlakozásánál, pedig nem volt se dobálva, se feszítgetve, vigyáztam rá. Túlárazott vacak.

„In my restless dreams, I see that town. Silent Hill.” - Legutóbbi AMV -m: https://www.youtube.com/watch?v=obYCXZgQn3c

(#10) NKing

NKing
(tag)

Nekem évek óta megvan egy Roccat Kave 5.1 egy Asus Xonar DGX kártya társaságában és csodálatosan szól még mindig. Egyedül a fülpárnák koptak le, illetve a hangerőállító egységen a gumírozott felület, de volt is használva bőven. Se törés, se repedés, a hangszórók sem ciripelnek benne - teljesen minőségi füles volt anno és megviseltsége ellenére még most is nagyon jó. :R Én nem mondanám a Roccat termékekre, hogy vacakok, maximum az olcsóbb termékvonal lehet kevésbé jó minőségű...

(#11) Fecko_78

Fecko_78
(újonc)

Razer Tiamat 7.1 analóg. Most egy Xonar AE hangkártyával használom. 4 éves. Nincs párna kopás. Legtisztább hangokat adja vissza játékban. Zene hallgatásra viszont nem jó. Próbáltam virtual surround fejeseket, de meg sem közelítik a valódi 7.1 térhatást.

(#12) PrinceHerceg

PrinceHerceg
(őstag)

A csúcs mióta ABS... :W

♪ ♫ X-Fi + D.A.C ♪ < d[(^ ˛ *)]b > ♪ Xtreme Fidelity ♫ ♪

(#13) Thryash válasza Mostly Harmless (#3) üzenetére

Thryash
(tag)

:C :C

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#14) ribizly válasza Bodz (#1) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

;] Kb.

|•| [Eladó] A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#15) 4nick8 válasza csicso82 (#2) üzenetére

4nick8
(kvázi-tag)

Ez amugy netto hazugsag,

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.