Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Gusztáv #17 üzenetére

    Javaslom, értelmezd is, ne csak olvasd :)
    Pont azt írtam oda, hogy nemcsak 2 GB, de X5 Atomból is a legheréltebb. Az erősebbik X5 és az X7 már 8 GB RAMot kezel. Ha azzal szerelnék, már nem lenne gond.

    S az N3700 161 USD-s 1ku-tray árát is megírtam már, de az is ott van, hogy az X7 viszont csak 35 USD. A gépben lévő 20 USD. Ha az erősebbik X5-öst kapja, csak 5 USD-vel kerülne többe (papíron), amihez mehetne a +2 GB RAM, legyen mondjuk +15 USD anyagköltség. Szóval +20 USD-ért már egy sokkal használhatóbb gépet hozhattak volna ki -- de nem tették. S még csak feláras opcióként sincs. Direkt cseszik el őket.

    Lehet, hogy arra, ahogy felhasználod, még épp elég a 2 GB (amerre a weboldalak és böngészők tovább terebélyesednek, még ha ma korlátozottan működik is, nem hinném, hogy sokáig...).
    Amire nekem kéne (gyalog / motoros fotós túrán helyben "puszta közepén" / "fenn a hegyen" pár ellenőrzés, egyszerű utómunka képeken, videókon, pölö -- ezek a progik habzsolják a RAMot, 2 GB-tal néhány el se indul, procit megvárni viszont ráérek; vagy szabin távmunka, most is a délután frissen újraindított W7 laposon 1 Outlook fut, Excelt előbb zártam be, 1 FF 8 lappal amiből 4 a ph fórum és 1 a ph főlap, 1 gmail és 2 időjárás, tehát nem ramzabáló lapok, össz 313 MB a FF; meg VPN, háttérben vírusirtó, semmi egyéb általam elindított program, mégis 2.22 GB), ott már nem lenne elég.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák