Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IvanJakab

    kezdő

    válasz Sungoo #2748 üzenetére

    Bocsánat, én nem azt írtam, hogy kötelező mindenkinek így használni, csak annyit írtam, hogy én így használom. Egyébként alapszabály, hogy egy biztonsági mentés nem biztonsági mentés. Tehát van egy példányom a gépemen is, csak hát az nincsen mindig bekapcsolva. Viszont ha bekapcsolom, akkor megcsinálja arra is a szinkront.
    Viszont én 18 éve használok PC-t, pár vinyóm volt már. Soha nem ment tönkre egy sem, pedig még egy gyárilag szektorhibásat is használtam évekig. Amit tudni kell erről a router és vinyó kombóról, hogy nem megy állandóan a vinyó (tehát minimális a használatból eredő meghibásodás), mint egy laptop vagy pc esetében, hanem alszik. Ezért van az, hogy az első válaszkérésnél várni kell 3 másodpercet, mert az alatt ébreszti fel a rendszer a vinyót. Utána már ugyanúgy tudsz tallózni, mintha helyi meghajtó lenne. Lehetséges, hogy torrentezéstől tönkremenne hamar, de nem szokásom torrentezni. Viszont ha meg a "gyári" felhőt felejted el lementeni, az is megszűnik és elveszted az adataidat. Valamint mikor lemented, akkor behalhat az a vinyó is, amire mentesz. Vagy a felhőt feltörik az orosz hackerek, kigyullad a szerverterem, stb. Én nem gondolok a legrosszabbra. Bár őszinte leszek, ha a videók megsemmisülnek, akkor begrabbelem mégegyszer. ugyanis minden filmet DVD-n vettem a multik turijában 1000 Forintért. Csak az egyszerűbb kezelés miatt vannak meg Vinyón is. Én már kinőttem abból, hogy filmeket torrentezek estére aztán megtartom. A zenéim a Google playen is fent vannak, mert minden zeném eredeti, a képeimről meg több biztonsági mentés is van. Nekem bejött :)

    (#2749) kelly416:

    Azért ez korrekt hozzáállás a szerviz részéről. :)

Új hozzászólás Aktív témák