Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warezxts

    senior tag

    válasz Sanya #5200 üzenetére

    Én anno Ez alapján állítottam be (ez még a régi alfa verzióra vonatkozott). De röviden:
    Poweramp Beállítások: Hang.
    1, Újramintavételező - Újramintavételező típusa: SoX
    2, Újramintavételező - Zajmoduláció: shibata (lassú)
    3, Közvetlen hangerővezérlés (DVC): bekapcsolni
    4, Kimenet - nagy felbontású kimenet - vezetékes fejhallgató (legyen bedugva vagy DAC vagy TWS) bekapcsolni - //mellette nyomj rá a fogaskerékre/// - Mintavételezés 384kHz

    Mivel csak annyit írtál "érdekel" nem tudom a poweramp-ra gondoltál-e, de itt az UAPP is akkor már:
    1 settings - Bitperfect mode: Off
    2 settings - upsample
    De a dolog lényege nem ez, hanem ha elindítasz egy számot, felül van egy equlaizer szerű ikon, ott próbáld ki a MorphIt-ot és válaszd ki a fülesed. A különbség hallható, de trial verzióban csak 90mp-ig él.

    Ízlés szerint:
    Érdemes még kipróbálni (nem rootolt eszközön) a Noozxoide EIZO-rewire Pro-t (nem mai darab de teszi a dolgát), ha rootolt akkor nem kérdés: V4A az alap profillal ahogy a nolimit romban van ha kiválasztod az audiofil profilt, kivéve a DDC és/vagy Convolver, oda a te fülesed profilja jön. Ezt sajnos én sem tudom. DDC az a füles profilja, a Convolver meg egy fülesedre optimalizált hang file, ami alapján felállít egy karakterisztikát és próbálja a többi zenét az alapján le játszani. De nemtudom mindkettő kell-e? Ha valaki tudja ezt meg oszthatná, köszi.

Új hozzászólás Aktív témák