Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Freeman007 #34527 üzenetére

    Így viszont nem értem,hogy miért nem repedt még el neked az a kis műanyag.. :-)
    Biztos valódi? :-)) persze,tudom,hogy az. Mázlid van.

    A térerő probléma lehet,hogy telefon gond lesz.Akkor gázosabb,ha nem telepítettél mostanában semmit és helyileg ugyanott használod ahol eddig szoktad és nem vmi beton pincében.
    Esetleg lehet meg a sim kártya is ha régi. Ha jól tudom ingyen kicserélik.

    Tommy: van egy másik oldal is,holnap linkelem.
    Köszi!

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Freeman007 #34527 üzenetére

    Nekem is szórakozott ma.
    Hívott egy barátom telenor ról, megnyomtam a zöld gombot, semmi nem történt csak levette a csörgést, megnyomtam még egyszer, kiírta hogy nem engedélyezett, aztán ezt eljátszottuk egymás után 5 ször, majd újraindítottam a telefont és jó lett. De közbe a srác nem tudott előtte mást sem felhívni.
    Térerő nekem egyébként havonta kb egyszer eltűnik, és újra kell indítanom.
    Múltkor meg a közeli erdőben kisebb bajba keveredtünk, és egyet tudtam telefonálni, de nem értették a túl végen mit pofázok, majd letették, én meg után nem is tudtam indítani hívást, míg ki nem jöttem az erdőből.
    Jah meg olyan is előfordul pár havonta hogy magától átmegy GSM módba, és csodálkozok hogy miért retek lassú a net.
    Na mindegy nem értem, az antennánál csesztettem már ez miatt levettem az alját, letisztítottam az érintkezőket, hibátlannak tűnnek, sim kártyát is rángattam, semmi hatása.
    Múltkor meg a gellért szállónál akartam hívni telenort, 3 szor írta ki hogy nem engedélyezett, 4. re tudtam felhívni.
    Az hogy magától üzemmódot változtat az valami szoftveres bug lehet, de a többi lehet nem a telefon hibája.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák