Hirdetés
- Kompakt vízhűtés
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Most Kína tiltotta ki a nemrég exportengedélyt kapott AI gyorsítókat?
- Milyen processzort vegyek?
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- Valami új eszköz készülhet a Valve-nál
- Milyen TV-t vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
skyny
tag
Sziasztok.most szeretnek vasarolni hd 9750 karit.nem tudom melyik jobb.HIS hd9750 vagy asus hd 7950.valakinek van tapasztalata?
-
Indy69
aktív tag
Lehet ,nem vitatom mert nincs összehasonlítási alapom TwinFrozr csak az az egy volt ,viszont mindenkinek más az érzékenységi küszöbe a hangra ,van akit az sem zavar ha egy 2000w hajszárító hangjával megy a vas mellette
engem már az is ha kattog a vinyó ,tudom van ssd de egyenlőre még nem veszek ,de tervbe van egy min 120gigás rendszer alá.Most egy 5850 toxic van evvel [link] ebben[link] mert megvolt halva a venti és megvadultam a kávédaráló hangtól.Így
Ennél halkabb és hűvösebbet egyik gyári sem tud -
kovsol
titán
Tudnám miért kell elrontani a boosttal a kártyát. Minimális plusz órajel miatt agyonfeszeli.
-
blaca83
őstag
Azóta már sok idő eltelt....!
Nekem volt TwinFrozr III-as 560 TI 448-am és még akkor sem volt hangos, amikor kicsit emeltem az alapórajelén valamint teszteltem TwinFrozr IV-est is ami szintén nagyon jó hűtés és egyáltalán nem találtam hangosnak.
Ez az új hűtő van a 7970-680 Lightning-en is és ott is alapon csöndes DE ha megrántod a kártyát akkor tényleg hangosak egy kicsit.
-
Indy69
aktív tag
Jó csak a leghangosabb duplaventis az MSI vagy leszabályzod fix 40% vagy füles legalábbis engem nagyon zavart az 5870 anno .
-
Alpachino
veterán
Alapfeszen, kétlem ,hogy 1200-at menne bármely 7950
Nekem is ilyen karim van, vagy is MSI 7950 TF III "non bost", de fesz emelés nélkül ( 1.031mV-on) szépen meglépi az 1070MHz-et. további tuninghoz már feszt kell emelni....persze nem okoz neki gondot 1.2V-on az 1200MHz sem, de azért itt már megjön az étvágya és TF III ide vagy oda, azért jócskán átlépi a 70 fokot is, ami persze nem sok, de jó 10 fokkal több, mint a feszemeléses tuning esetén.
-
RyanGiggs
őstag
Szép kis kari. Elfogadnám!
Amúgy mivel lehet nézni f@szányosan stabilitást? Szeretném megnézni mit bír a karim. (Esetleg FurMark? Vagy van vmi más?) Ugye 50mhz-enként kell emelni egyiket, aztán másikat? (GPU ill.VRAM)
-
toyone
őstag
A gyári tuningolt kártyák (még ha 50 Mhz-t is raknak rá) általában jobb GPU lapkát tartalmaznak. Sajnos ma már kevésbé divat ez alá jobban felépített nyákot is rakni, csak a drágább megoldásoknál találkozunk ilyennel. Inkább csak a hűtést cserélik le.
Nem minden stock kártya megy majd 1200-1300Mhz-t. Van ami tényleg nem fog többet vinni +60-70 Mhz-nél. Az hogy ez gyári OC-s feltétételezhetően jobban is fog menni, de erre is láttam már ellenpéldát. Tehát a tuning (mint ahogy eddig is) erősen zsákbamacska. -
KAMELOT
titán
Baromság ez. 800Mhz az alap. Simán otthoni tuningal 1100-ra tolom és ha szerencsém van akkor 1200-at is viszi. Ez egy nagy reklám a semminek!
-
Devilhun_HUN
aktív tag
5770 asus cucore karit mennyire lehet feltolni alapfeszen?
-
kromatika
veterán
jó cucc .elfogadnám.
-
Pala
veterán
Vicces látni ezeket a 800-850-925MHz-es értékeket... miközben benézek a 7900-as topikba és szinte mindenki 1100-1200MHz vagy még magasabb órajelen hajtja a GPU-t.
Iszonyat tartalék van ezekben a kártyákban. A 7970-ben is, de az 50-ben százalékosan még több!
-
lavorka
aktív tag
válasz
ViiiiktorOC #5 üzenetére
Nekem pl ref. hűtős 7970 van, valahogy nem tudok ettől jobb megoldást elképzelni.
Üresjáratban 32 fok, terhelve 72-77, persze 1100Mhz-en. -
Tbs82
tag
+1
jöhetne nékem is egy
-
Angel1981
veterán
Jó kis cucc!
Ilyen hűtéssel ellátott HD6970 van a gépemben.
Terheletlenül tényleg hangtalan. Nem halk, hangtalan.
Nagy hátránya, hogy a levegőt szinte egyáltalán nem fújja ki, nyáron frankón vigyázni kell játék közben, nehogy megsüljön a gép.
Azért nem bántam meg a vételt! -
F e Z o
veterán
Az az 50MHz, az aztán tényleg hatalmas OC, gondolom az alap twin frozr-re rákell tolni egy 5-öst ezért a kariért.
-
Tankos5672
tag
Nem rossz, elfogadnám ! Az ár szerintem kicsit magas, de majd leesik !
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt vízhűtés
- Építő/felújító topik
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- Most Kína tiltotta ki a nemrég exportengedélyt kapott AI gyorsítókat?
- Milyen processzort vegyek?
- TP-LINK routerek
- World of Tanks - MMO
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- További aktív témák...
- Új Dell 13 XPS 9315 FHD+ IPS i7-1250U 4.7Ghz 10mag 16GB RAM 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Logitech G920 Driving Force Racing Wheel + Shifter garanciával hibátlan működéssel
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Pro Max Stílusos erő, Pro kamera rendszerrel! 128GB - 3 hónap gari!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Honor X7a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest