Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MurdR

    veterán

    Sziasztok, bár elég régen szóltak hozzá a témához, megosztok 1-2 tapasztalatot Notebookok terén.

    Lenovo Thinkpad T61 (C2D T7500, 2GB, 120GB HDD) - tökéletesen működik vele az Ubuntu legfrissebb változata, hang-wifi, LCD rendben.

    Fujitsu Amilo UI3520 (1core Intel Atom, 1GB, 120GB) - az alábbiak tökéletesen futottak rajta:
    Puppy Linux, Linux Lite, Lubuntu. 1GB RAM ellenére a böngésző is rendben ment, egyedül a YT-ot töltötte lassan, meg hát 360p és teljes képernyő már beszaggatott.

    Lenovo Thinkpad T400, T420, T500: Mindegyiket nyüstöltem Ubuntuval és Lubuntuval is, problémát nem észleltem egyik disztróval sem. Itt megjegyezném, hogy mindegyik Thinkpad IGP only volt, tehát nem zavart be egyik notin sem az NVidia NVS videokártya.

    HP Elitebook 8440p Nvidia: Ennél voltak furcsaságok PuppyLinux és TinyCore alatt, de Ubuntuval minden rendben volt.

    HP Elitebook 2170p SSD-n futtatom a Linux Mintet, frissítés után gond nélkül kezelte a fényerőt (frissítés előtt minimumon volt), azóta nincs vele problémám.

    Most még a Dell 7577-emre szeretnék feltenni valamit, de még nem döntöttem el, hogy melyik mellett teszem le a voksomat :D

    [ Szerkesztve ]

    MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Új hozzászólás Aktív témák