Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Abu85 #32 üzenetére

    És az NV SDK-ja melyik CPU-s C/C++ fordítót támogatja?

    Nem biztos, hogy ertem a kerdest. Nem tudok kulonosebb megkotesrol, gondolnam barmit hasznalhatsz.

    Melyik hozzászólásomban értékeltem a Stream SDK, vagy az NV SDK jóságát?

    En a #24-bol az alabbit tartom kulonosen problemasnak:

    Persze az AMD SDK-ja egy komplett környezet a CPU-khoz, így nem kérdés, hogy azt érdemes választani.

    Nem ertek az internetes ujsagirashoz, szogezzuk le. Ha csak az amd kuldene hirt tegyuk fel, es ezert csak amd-s hir lenne, pedig teszem azt, ami abban van az mar joval korabban van nv-nel, de errol egyik hirben sincs szo, akkor nekem az elfogultsagot jelentene. Errol van szo?

    Amugy igp-rol meg gpu-rol en nem gondolkodtam, most csupan sdk-ra probaltam osszpontositani. Ertem a platformos elmeletedet, mas a velemenyem, de most koncentraljunk az sdk-ra.

    mert csak a Stream SDK támogat CPU-t, vagy CPU-s C/C++ fordítót.

    Ez tudtommal nem igy van. A driver tamogat vagy nem tamogat cpu-t. Az sdk-nak mind1. Nv sdk-val amd driveren irhatsz cpu-ra opencl alkalmazast. Bar szerintem nincs ertelme, de tudtommal irhatsz. Nyilvan az nv specifikus extension-ok nem fognak mukodni mas platformon, meg az amd specifikusak se, de tegyuk fel, hogy olyat irsz, aminek mindenhol kene mukodnie.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák