Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Fuvaros #14 üzenetére

    Több dolgot is eltévesztettél. Az egyik a stílus.

    Egyébként a képminőség a téma kapcsán irreleváns. Nincsen köze az Android OS minőségéhez, és működéséhez.

    Nem tudom, mi az az "Apple fan", és nem dolgozom a Videoton-nak sem. (Különös tekintettel arra, hogy a tévé gyártó üzemük már régen megszűnt.) :N

    Viszont az elmúlt 10+ évben már több tucat televízió készüléket is teszteltem, ezek közül sokat lakás körülmények között.

    CRT-től, CCFL, plazma és minden féle LCD tévén keresztül az OLED-ig, az összes ismert gyártótól, és bár nem vagyok a szó klasszikus értelmében vett "professzionális tesztelő", mint Vincent Teoh, vagy BBéci fórumtársunk, azt bátran kijelentem, hogy elég nagy tapasztalatokat szereztem.

    Meggyőződéssel állítom, amit eddig írtam a témában. Ahogyan az elmúlt évek során itt a fórumon a különböző tévés topic-okban is mindig ennek megfelelően, a legjobb tudásom szerint nyújtottam segítséget annak, aki kérte.

    Hiszem, hogy televíziót "csomagban" kell vásárolni; minden jellemzőjét és az egyéni elvárásokat figyelembe véve. Mindenkinek teljesen más egyéni preferenciái vannak. Ilyen preferencia lehet az operációs rendszer támogatottsága, "testre szabhatósága", az arra írt alkalmazások száma...

    Ebben jó az Android. Ugyanakkor, ha bárki számára - a preferenciái alapján - Android OS-sel szerelt tévét ajánlok, elmondom annak hátrányait is.

    Ezen pedig a jövőben sem kívánok változtatni.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák