Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz atti_2010 #10 üzenetére

    Intel részről még játszanak az ulv i3-i5 procik is, amik a Brazoshoz hasonló TDP-tartományban vannak - és konkrét választék van belőlük 11-14"-on. Brazos kisnotebook/netbookból most kezd egy kicsit több lenni a polcon, de az eredeti e350-nél 10%-kal gyorsabb e2-1800 ma már kevés.

    Egyrészt a fogyasztók rájöttek, hogy a "netbook-kategória" gázosan lassú. És nem 30-50%-kal gyorsabb megoldást akarnak az atomhoz képest (atom), hanem 4-5x gyorsabbat. A másik oldalról jön az intel ultrabook-marketingje, ami meg is adja ezt a sebességet netbook méretben és súlyban, ráadásul az ivy grafika is utoléri már a brazosét. Szval kell az a következő AMD-s lépés.

    #13: hja. a 17"-osba minimum a csúcsprocijuk egy HD 7850M grafikával. Mellékes kérdés: létezik egyáltalán csúcsgrafikával szerelt noti, amiben AMD proci ül??? (kétlem, amikor a mobil i7-esek hozzák az asztali Bulldozer teljesítményét...)

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák