Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Pietro]

    csendes újonc

    A frissítéssel szenvedők témájához:

    Tegnap megkerestem egy helyi Huawei márkaszervízt, mivel a telóm nekem is leragadt a VTR-L29C432B151-es buildnél (Android biztonsági javítási szint: 2017. május volt) - MediaMarktban vásárolt, független, Dual-SIM-es.

    A telefont otthagytam, kb. 1,5 óra múlva szóltak, hogy mehetek érte, kész van. A szervizes azt mondta, felrakta a legújabb (180-as) frissítést. Telefon bekapcsolása után azt láttam, hogy maradt a VTR-L29C432B151, viszont az Android biztonsági javítási szint 2017. december 1. lett).
    Kis közjáték (újraindítás, gyári beállítások visszaállítása, de továbbra is B151-et írt, december 1-i biztonsági javítással) után otthagytam még a telefont, hogy próbálják meg újra a frissítést.
    Bő 1 óra múlva hívtak, hogy már kétszer is megcsinálták, továbbra is B151-et ír, pedig a 180-as frissítést rakták fel - viszont rákérdeztek valami központban, ahol azt mondták, hogy nem kell izgulni, a tünetek alapján 180-as lesz ez, csak van valami bug, ami miatt a build számot nem írja át...
    Szóval elvileg van egy 180-as buildem, amire 151-et ír most...

    Mi változott a 151 és a 180 között, amit esetleg észrevehetnék? (A Huawei Drive-ot nem találtam, nekem nincs)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák