- Milyen videókártyát?
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Mini-ITX
- E-book olvasók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen monitort vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 10***(X) "Zen 6" (AM5)
Aktív témák
-
g@bo
nagyúr
hopsz, új alaplap...
-
faster
nagyúr
Lehet, hogy nem Envy tudású, mindenesetre tavaly, mikor még a 8237 sem volt kint, már akkor voltak előzetes hírekben, hogy a 8239-ben milyen újdonságok lesznek a 8237-hez képest, és ott volt az, hogy hyper-szuper hangrész + 4 SATA port. Ha most ez a hangcsip elkészült külön, akkor viszont nem hiszem, hogy a 8239-be belerakják, csak akkor kérdés az, hogy mit tesznek bele újdonságot a 4 SATA porton kívül.
[Szerkesztve] -
twollah
nagyúr
De szep szines, mint egy kifestokonyv.
-
faster
nagyúr
Az azért röhej, hogy milyen régóta léteznek térhangzású rendszerek PC-n, milyen régóta van SoundStorm, és a mai napig nem lehet egyszerűen megoldani a külső dekóder/DAC használatát, ha nem eleve Dolby jelfolyamról van szó, hanem pl. egy játék hangjairól. gyakorlatilag értelmetlenné teszi egy csomó ember számára a digitális kimenetet, akik pedig hajlandóak lennének pénzt áldozni rá, hamár van egy profi 6.1-7.1 hangfalas rendszerük.
-
erdoke
titán
-
erdoke
titán
válasz
Alvin_ti4200
#9
üzenetére
Fapados alaplap rulla?:D
Viszont akkor ebben a VIA Envy hangchipje megy? 8 csatornás...:F -
erdoke
titán
válasz
Alvin_ti4200
#7
üzenetére
Az újabb déli hídra gondoltam. 4 SATA, FW, stb.
[Szerkesztve] -
erdoke
titán
válasz
Alvin_ti4200
#5
üzenetére
Gyorsabbnak éppen nem gyorsabb, hiszen gyakorlatilag az összes sebességkülönbség a déli hidakból származhat. Ott pedig nem rossz a VIA sem, főleg ha nem sokára kijön az újabb.
-
HERR Z
veterán
válasz
Alvin_ti4200
#3
üzenetére
de tény és való hogy a NF3-250/gb/ előrébb tart most...:D
De kinek teccik ez az idióta lila szin..:(
Amúgy kb semmi extrát nem nyújt...... -
Alvin_ti4200
félisten
Na akkor szedd össze még egyszer a gondolataidat:D Amúgy rengeteg K8T800Pro-s alaplapon működik a fix PCI/AGP (van, emlyiken csak a második revíziókon). Viszont 230-as FSB körül visszavált a PCI órajel 33 MHz-re ha nincs lock, szóval azért nem kell aggódni a túlhajtás miatt:)
-
polika
senior tag
a k8t800 prot majdnem mindenbe verik az nforce3 250gb vel szerelt lapok, és állítólag ezen nem is lehet agp lockot csinálni rendesen csak az nforcos lapokon, azaz biztos lehet játszani a eszültségeivel de esetleg nem lehet túlhajtani mégse :)
-
Alvin_ti4200
félisten
Hát a Socket 754-es változat elég fapados volt, bízzunk benne, hogy ebben több lesz a kraft.
Aktív témák
- Milyen videókártyát?
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Milyen autót vegyek?
- OTP Bank topic
- Witcher topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Honor 500-ak részletesen, minden színben
- Elemlámpa, zseblámpa
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450 R5 5500 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1050Ti 4GB GameMax STORM ADATA 600W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eladó Samsung Galaxy S22 8/128GB / 12 hó jótállás
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L490 - i5-G8 I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bontatlan Lenovo T14S WUXGA Touch Ryzen5 Pro 7540U 16GB 256GB Radeon 740M Win11 Pro 3év Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



