Hirdetés

Új Soltek alaplap Athlon 64 processzorokhoz

Hirdetés

A Soltek új, VIA K8T800 Pro chipsetre épülő, Socket 939-es alaplapot jelentett be. Az SL-K8TPro-939 AMD Athlon 64 processzorok fogadására képes, a northbridge és a CPU között 1 gigahertzes Hyper Transport kapcsolattal. Legfeljebb 4 GB DDR 400/333/266 memória használatára van lehetőség, akár kétcsatornás üzemmódban is. A VT8237 southbridge-be integrált SATA RAID-vezérlő mellett egy Promise chip is helyet kapott az alaplapon, amely SATA-merevlemezekből álló RAID 0, 1, 0+1 és JBOD tömböket kezel.

A BIOS a túlhajtók számára érdekes funkciókat is biztosít, többek között módosítható a processzormag, a memóriamodulok, az AGP-sín és a chipset feszültségértéke, az esetleges hiba megtalálását pedig egy LED-kijelző segíti. A nyolc csatornás hang számára digitális SPDIF csatlakozó áll rendelkezésre. Az alaplap funkcionalitását a nyolc USB 2.0, a két FireWire és a Gigabit Ethernet interfész teszi megnyugtatóan teljessé.

Hirdetés

Fotóznál vagy videóznál? Mutatjuk, melyik okostelefon mire való igazán!

PR Vásárlás előtt érdemes megnézni, mit kínálnak az aktuális telefonok, ha igazán ütős képeket vagy profi mozgóképeket szeretnénk készíteni.

Azóta történt

Előzmények