Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neoteric

    addikt

    válasz jolti #973 üzenetére

    R3nak nincs vinyója, szal nem tudja wifiről sehova tenni, max realtime lejátszani.
    Én is ilyet akartam mert, hogy milyen jó lesz elég a gépen tárolni.. csakhogy egy 1080p-s filmet ami nagyobb mint 10gb már rendesen akad egy 54mbps-es wifis rúternél úgy, hogy ott van 1 köpésre a cucc a rúter mellett.
    Persze lehet, hogy egy 300mbps-nél jobb a helyzet, de emiatt rútert nekem nem éri meg cserélni. Persze ha te most veszel újat, akkor hajrá.

    PSN: ne0teric_sAN

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz jolti #973 üzenetére

    LAN-on keresztül (így gondolom, hogy wifin keresztül is) van lehetőség a külső vinyóra másolni a PC-ről a cuccokat (bár ugye R1-em van, így nincs wifi-m, de gondolom). LAN-on a max. sebesség szánalmas 5-7MB/s, ami ezektől a kis kütyüktől sajnos megszokott, mert harmatgyenge a procijuk. A wifin ettől is lassúbb másolási sebesség várható, jó ha a 3-4MB/s-ot eléred.

    Őszintén szólva jómagam még így, a nálad meglévő felállásban sem látom a világon semmi értelmét annak, hogy a PC-ről legyen lejátszva a film, mert így a player csak pénzkidobás, kb. semmi értelme nincs a világon. Egyszerűbb, ha veszel bazihosszú hdmi kábelt és a VGA-d kimenetére rádugod, aztán végigvezeted a másik szobáig (én pl. UTP kábellel ezt csináltam). Tökéletes kép, semmi gubanc, kábelt olcsón itt a PH-n megveszed, aztán ennyi. Csak azért kár playert venni, hogy ugyanúgy PC-ről játszd le a filmeket. Igazából csak akkor van értelme a playernek, ha helyettesíteni tudja a PC-t média lejátszás terén.

    Az, hogy a playered mit játszik le, mit nem, csakis és kizárólag firmware kérdése. Ha úgyis ugyanazt a HD2 firmet fogod felrakni az R3-ra is, mint amit az R1-re tennél, akkor tökmindegy, mert ugyanazt fogja tudni lejátszani az R1 is, mint az R3. Ráadásul még egyszer írom: az R1 belülről R3!

Új hozzászólás Aktív témák