Hirdetés
- OLED TV topic
- Bluetooth hangszórók
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Félkörpanorámás Thermaltake ház, ezúttal faberakással
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nem tetszik pár profi eSport játékosnak, hogy Intel CPU-val kell játszaniuk
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
A lapka 60-70 fokos. A hűtőborda kevesebb. De ez minden passzív eszköznél így van. notiban még 90 fokot is mérhetsz. Ezek üzemi hőfokok.
Jóval kevesebbet enne akkor is. A platform dizájnja jelenti az előnyt. A lapka fogyasztása ilyen esetben általában hasonló az SB, a Llano és a Zacate esetében, de a platformé már nem. Itt az SB-hez és a Llanohoz jóval többet fogyasztó alkatrészek és vezérlőhíd kell, nem beszélve, hogy a táp sem lehet 60 wattos megoldás. Ezzel lényegében a konnektorból felvett fogyasztásban a Brazosnak utcahossznyi előnye van. Ezzel lényegében csak az Atom tud versenyezni. Ez a rendszer is ott van CPU fogyasztásban, de a platformdizájn már Brazos szintű, vagyis a konnektorból származó fogyasztás jelentősen jobb egy 60 wattos minitáppal.
24p-ben 23,976 Hz-en nézek Blu-ray filmet, így nem látom a hibát, de amúgy nyilván látnám, hiszen a 24 Hz-es mód azt jelenti, hogy 40-41 másodpercenként meg kell duplázni egy képkockát, amivel 80 ms-ig nem változik a kép. Ez egy jól érzékelhető akadás. Talán figyelni kellene a többi fórumtársadra, hogy miért is nem építenek Intel IGP-re HTPC-t.
Nagyon rossz a memóriád. A PH teszt a Brazosról február második felében volt, vagyis a megjelenés után másfél hónappal. Nem tudom, hogy melyik teszt írt Brazos cikket a megjelenés előtt másfél hónappal. Egyébként akkor már volt driver, és a Flash 10.2-re március elején állt át teljesen a Youtube. De február 12-e óta elérhető volt egy beta felület, amivel már nem volt gondja a Brazosnak. Március elejétől ez a felület állt működésbe és még most is ez a stage video pipeline megy.
Eredetileg Atomon sem kellene lassúnak lennie. Nem hiszem, hogy a hardverrel van gond. Figyelünk arra, hogy netbookokon is megfelelő legyen az élmény. Ezt ki is értékeljük.
(#129) iMaverick: Természetesen vezetünk be új kódokat, és ezek nem mindig gyorsak, de idővel javítjuk ezeket. Azért az elmúlt időszakban nagyon átalakult a portal, stilisztikailag, és a belső funkciókban is. Ezek az időszakok nem voltak zökkenőmentesek, de végül jó lett az eredmény szerintem. A lassulásokért pedig elnézést kérünk.
Igyekszünk úgy bevezetni dolgokat, hogy az ne hasson negatívan a teljesítményre. Ez azért nem könnyű.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tőzsde és gazdaság
- Battlefield 6
- One mobilszolgáltatások
- Leminősítik az S26 Ultra zoomkameráját
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Építő/felújító topik
- OLED TV topic
- Bluetooth hangszórók
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- További aktív témák...
- iPhone 16 Pro Max 256GB black titanium fekete titán független Apple 3 év garancia
- újszerű iPhone 15 Pro 128GB blue titanium kék titán független Apple ajándék tok
- ASUS TUF F15 FX506 - 15,6"FHD IPS 144Hz - i5-11400H - 32GB - 1TB - RTX 3050 Ti - Win11 - MAGYAR
- Asztali PC , R7 8700F , RTX 3080 , 32GB DDR5 , 512GB NVME , 1TB HDD
- SAPPHIRE PULSE Radeon RX 7800 XT GAMING 16GB
- Surface Laptop 7 Business edition - Intel Core ultra 5 236V energiahatékonyabb az intelnél! -olvass
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3036
- Bomba Ár! Fujitsu LifeBook E752 - i5-3GEN I 8GB I 320-500GB I DVDRW I 15,6" HD I Cam I W10 I Gari!
- Lenovo Yoga Slim 7 i5-1135G7 8GB 512GB 14" FHD IPS
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3063
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest