- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Samsung Galaxy Tab S10 Ultra - más dimenzió
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Canon EOS DSLR topic
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Forrmell.enn
- Vélemény: nem úgy tűnik, de Lip-Bu Tan most menti meg az Intelt
- AMD Navi Radeon™ RX 5xxx sorozat
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Hobby elektronika
Új hozzászólás Aktív témák
-
tibz03
őstag
válasz
Mr.Csizmás #55 üzenetére
Köszönöm az infót, így már világos minden!
Na, ha ezt korábban tudom, akkor idén nyárra lehet, hogy beintéztem volna egy ilyet pár haverral. Így viszont jövőre már - remélhetőleg - időben eszembe jut ez, és mehetünk körutazni.
Még egy kérdés: ez a Sommerticket egész Európára érvényes? Vagy ha nem, akkor mely országokra?
-
tibz03
őstag
Mr.Csizmás itt már nagyobb összegről beszélt.
Szóval akkor foglaljuk össze: a vonaton aludtatok, és gyakorlatilag csak Sommerticket-et vettétek meg, az összes többi költség a kaja volt...? Na most akkor ez a Sommerticket mennyibe kerül? 59 € vagy 109 € vagy 139 €? Mert mindenfélét látok a hozzászólások közt.
-
tibz03
őstag
válasz
hackeeeee #40 üzenetére
Nem szeretem.
Utálok madárcsicsergést, bagolyhuhogást, szélfújást hallgatni, amikor aludnék, utálom, amikor kopog rajta az eső, utálom, hogy kényelmetlen, utálom, hogy bele kell bújnod egy hálózsákba, ha nem akarsz megfagyni, utálom, hogy nem lehet normálisan ki- és bemászni, csak ha hajlongsz egy csomót, utálom, hogy kicsi, és nem lehet benne normálisan elférni. Mindezt leszámítva tök jó dolog a sátorozás!
-
tibz03
őstag
válasz
Mr.Csizmás #38 üzenetére
Az életkorom nem tudom, miért számít, de 21. De legközelebb úgyis csak jövőre lenne lehetséges az utazás, akkor már 22.
Az időpontot nem tudom. Gondolom, pár nap, 3-4-5. Nem tudom.
Nyáron, igen.
A szállás mindegy, csak ne sátor legyen.
-
tibz03
őstag
Jó kis beszámoló. Átutazóban voltam már Ausztriában (Angliából jöttem haza kocsival), és fantasztikus ország! Hihetetlen, hogy milyen rendezett, tiszta minden! Bementünk egy kis faluba tankolni (jóval olcsóbb a benzin, mint az autópálya melletti kutakon), és valami gyönyörű volt! Az emberek a kis, egyszerű házaikat/udvarukat nagyon szép rendben tartják, minden a helyén van... valahogy annyira más az egész.
Tervezem, hogy visszalátogatok még. Azt kérdezném a kedves cikkírótól, hogy egy ilyen vonatos "körutazást" mennyiből lehet megúszni?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- SZÉP Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Laptop -75% 15,6" i9-11950H 64/2TB RTX A4000 8GB UHD OLED
- Szép! Lenovo Thinkpad T14s G2 Üzleti "Golyóálló" Laptop 14" -50% i7-1185G7 4Mag 16GB/512GB FHD IPS
- Eladó Apple MacBook Pro 13" A1706 (Late 2017, Silver - EMC 3163)
- Amazfit GTR 2 Classic okosóra dobozában töltőkábellel
- Mac mini M1 chip 8 magos CPU-val, 8 magos GPU-val
- Felújított számítógépek/merevlemezek Számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 XC 12GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép játékra! I5 14400F / RX 6900 XT 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest