Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz ViZion #251 üzenetére

    de, több gond van velük. amióta a 7770-em van, azóta hetente kiröppen a "k**va catalyst" szókapcsolat. a 660 Ti-vel 3/4 év alatt nem volt annyi szoftveres nyüglődés, mint ezzel a kártyával 1 hónap alatt. nem komolyak, csak irritálóak.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • Elmör

    senior tag

    válasz ViZion #251 üzenetére

    Értem mit írsz, lehet én vagyok csak berögzött, de az is tuti, hogy én "oda még egyszer nem megyek zabálni ahol romlott volt a kaja" ahogy szolgáltatót (bármilyen téren) is szó nélkül váltok ha nem tetszik, nem panaszkodok, csak többet nem megyek oda vagy pl. Leadtek terméket sem veszek többet amióta tönkrement egy tuning nélküli 8800GTXem és az egyetlen VGAm ami behalt ez volt, persze a legdrágább is. :D Az nVidia driverekkel akkor volt gondom egyedül amikor beta-t raktam fel, aztán megtanultam, hogy csakis WHQL-t rakok fel és úgyis le vagyok maradva már egy ideje a játékoknál, nem kell rögtön nekem a legfrissebb driver, elvagyok akár fél évet is eggyel, csak az éppen aktuális 3 játék menjen normálisan textúrahibák nélkül. :K

    Abban igazad van, hogy nem mai kártya volt, de nem is olyan régi, Sapphire 6850-es volt Win7 alatt és talán 5 játék volt fent amiből kettő nem igazán vagy csak textúra hibákkal indult el, driver csere után elindultak, de akkor meg egy másikkal volt gond. Átváltott 560GTX Ti-re a barátom, azóta nincs ilyen gondja és az is igaz, hogy mindketten megerősítjük, hogy az ATinak szebb egy picivel a képe (ha épp működik). :R

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák