Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazs87

    tag

    válasz cousin333 #939 üzenetére

    köszönöm a válaszod!

    Python kód: azért nem másoltam be ide python kódot, mert nem találtam olyan mintát ami hiba nélkül lefordul. Nem szerettem volna 30 gagyi kódot bemásolni ide. Valszeg a lib telepítése az oka, aminek egyenlőre nem tudom megfelelően a menetét.

    Az urllib2 és a [link] Home assitant libet próbáltam eddig felrakni.

    Annyit csináltam, hogy letöltöttem a lib mappáját, majd kicsomagolás kattintottam a setup.py-re. Ez ugye nem jött be. (egy további libben már ott elakadtam, hogy setuptools-t kér, amit szintén nem lehet exevel telepiteni, csak python ver 2.7-ig)
    Utána bemásoltm a gyökérbe ("C:\Python33") az egész lib mappán, katt, de ott sem. Amikor a setupot IDLE-ből meghívva futtattam akkor sem akarta a jót, de legalább már hibát kiírt.

    A pipet láttam már raspis használatban, de winen szeretnék dolgozni.

    Valszeg alap dolog amit nem tudom, rá is kerestem a helyes setupleírásra, de nem segített, a libekben pedig a readme-ben sincs leírva.

    Gyakorlatilag annyit szeretnék elérni, hogy pár működő vbs kódomat áthajítsam python környezetbe. (http post, webről *.xml/html letöltése, + egy home assistance vezérlőlib meghívása)

    Esetleg tudnál nekem linkelni v írni egy rövid bemutatást mit és hogyan kell a python 3.3 alá feltuszkolni? Videókat is csak 2.7-hez találtam sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák