Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • házimozis

    tag

    válasz Cathfaern #4778 üzenetére

    Ez tényleg nem az antispy topik, és féreg is van sok. Mindenkinek más a tapsztalata. Nálam pédául az AdAware a fekete bárány, de nem 1-1, hanem többszöri féltucatos baklövéseiért.

    ...a spybotosoknak kell frissíteni, hogy operát hogy kezelje le...
    Ha egy gőgös, "letojom a világot" MS is képes visszavonni egy frissítést, mert mellényúlt, vagy legalább előre (v. folyamatosan) tájékoztat, hogy milyen strukturális prog. változások mit okozhatnak majd, akkor egy operának is előnyére válna, a "nesztek" stílusnál jobb kommunikáció. :K
    Amúgy a felhasználó személyes (új*) könyvtárában levő sütiket nem tudja levédeni - pedig látja őket. *Ez lehet az áthelyezés miatt amit írtam.

    Flash:
    Itt [link] ez az oldal. 9.27ig (évek óta) csak az utolsó plugin nem ment, annak nem is kell. A 9.50től az első 3 működik, a középső blokkból kettő kuka, kettő félig. A plug-in könyvtáramban ugyanazok a beépülök vannak, ...ki sem listáz párat a 9.50. (most rakjam újra az összes playert? :(( )

    indapass
    Amióta elindult, nem működik vele. Korábban telepített frissített opera példányokkal, de újrahúzott tiszta telepítésű géppel sem. HA, az index "inx_checker2:1" és "WACID: 12136...." (blablabla) sütije letárolt. Kitörlöm és akkor jó. ...Amíg újra nem szedi a sütit. Vállalati gépről vagy otthoniról ugyanúgy. (Azaz más a futtató környezet.)
    (a helyes megfejtést beküldőknek "opera"házi bérletet adunk :D )

    Ideiglenes süti ügy:
    Revidiálom magam: az idő haladtával (pár nap) már nem törli az összes favikont, csak először ha update-ként telepítik.

    ...A látogatott címek előzményeiben viszont, a 10, 20 EZER db beírás megjegyzése vélhetően tömegigényeket elégít ki. (főleg mikor lenyílóban betakarja vele a touchpadomat is. Ez sikerült. ;]

    Amikor megjelent az SP3, olvastam a felhasználói halálhörgések százait. Féltem. Csont nélkül felment. Pedig tudjuk milyen a MS.
    Nem gondoltam volna, hogy egy évek óta megbízhatóan fejlesztő cég - mint az opera - így be fog kavarni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák