Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz fszom #1903 üzenetére

    Ha gyorsan kell valami, mivel nálunk nem nagyon árulnak gyári tokot kinézel valami nagyobb piacra (kínai) és lehet rá találni, ami majdnem passzentos (csak műanyag). Kicsit nehéz rárakni, de a kamera kivágás tökéletes, egyedül a füles dugójánál kell egy nagyobb lyukasztóval „megszerelni”, mert kicsi a gyári. Oldalt nincs kivágás a gomboknak, de így is tökéletesen használható, esetleg ott is lukasztható. 1000 pénzért jó, míg meg nem érkezik a gyári és talán a kamera sem sérül meg addig, mert tok nélkül esélyes. Holnap megyek arra és megkérdezem melyik telóra való eredetileg.

    Más:
    Lezáró képernyőből próbáltam párat elsősorban Samsung jellegűeket kerestem, a Note3 lock screen a legegyszerűbb (nincs menüje) beépített, saját ill. fotózott képet tud betenni pár kattintással (magyar naptár).

    A Galaxy S5 LockScreen-ek az az előnye, hogy kiírja a nem fogadott hívásokat, SMS-eket, akku kijelzése is van és magyar a naptára. Egy hátránya, hogy csak kóddal lehet oldani nem lehet azt kikapcsolni.

    A következő egy komplex lezáróképernyő (magyar naptár) ugyanúgy látható a nem fogadott hívás az SMS. Van közvetlen elemlámpa, kamera elérés ill. ha hozzáérünk a képernyőhöz a 6. képen látható alkalmazásokhoz jutunk azonnal. Sajnos nekem alul egy reklámsávot dobott fel, ezért oda nehézkes a kör lehúzása.

    A My Locker is próbáltam itt át lehet méretezni a naptárat bele lehet tenni kis ablakban hívás kijelzést, fotót stb.-t. Saját kódos lezáró funkciója is van, de nem magyar.

    Persze rengeteg van még különböző kinézettel.

    S Launcher, ez ismét Samsung kinézetű, ennek teljesen magyar a menüje is. Sajnos lezáróképernyő nincs benne viszont tetszőleges mappákat lehet létrehozni, ha gyorsan ráhúzunk egy ikont a másikra, így ebbe a mappába kerül a két app. Nevet lehet adni neki és rengeteg funkciója van pl. átméretezés, több sor ikon, stb. Oldalról elő lehet húzni egy gyors menüt, a többit most nem írnám le.

    Páran kérdezték mivel láthatnák mi indul el magától, a Clean Master-t már régóta használom alacsonyabb opp. rendszeren és itt sokkal több funkcionál jött elő. A RAM pucoláson ill. a felesleges fájlok legyalulásán kívül (fejlett mód csak profiknak) a lebegő vidgetre való rányomás után előjön egy gyors panel, ez alatt megjelennek az épp futó alkalmazások amiket egy nyomással bezárhatunk. A képernyő lehúzáshoz rengeteg gyors gombot be lehet tenni. Játék és app kereső is van benne ill. különböző közösségi oldalakra vagy portálokra is fel tudunk menni egy gombnyomással.

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz fszom #2265 üzenetére

    Nem azért írtam, hogy a tiéd nem passzol rá csak nem találtam annyiért sehol.

    [ Szerkesztve ]

  • todyor

    tag

    válasz fszom #7040 üzenetére

    Szia!
    Akksi helyettesítése:
    1. Archos 45C Platinum akksija (típus: AC45CPL)
    Méret: 62,00mm x 56,95mm x 4,40mm
    2. Highscreen Zera S rev.S akksija (kicsit vastagabb, de befér)
    Méret: 62x57x5mm
    3. Lenovo BL197 (esetleg ez, de alul és oldalt ki kell bélelni!)
    Méret: 60x56x5 mm (2 miliméterrel rövidebb, 1-gyel keskenyebb, de 1 miliméterrel vastagabb)

    Itthon 6000.-Ft körül kapsz boltban. +a szállítás.
    Aliexpress ~2000.-Ft, de min.egy hónap, vagy több.
    Esetleg amíg megjön, lepd meg magad karácsonyra egy kisebb 4-5000mAh power bankkal.
    Ez még később is jól jöhet!

    [ Szerkesztve ]

  • outdoor

    aktív tag

    válasz fszom #7040 üzenetére

    Jó akku eladó, vagy ép kijelzőt keres.

    A proper digital assistant could be my best friend

Új hozzászólás Aktív témák