Hirdetés
-
PROHARDVER!
Okos Otthon összefoglaló:
Új hozzászólás Aktív témák
-
jézusom
addikt
válasz
Shade45 #56781 üzenetére
OmV oldaláról nem tudom lehet-e automatizálni egy dlna szervert. Vagy SMB-t akár, de a zene lejátszód lehet csak dlnat tud.
HA közbe iktatásával el tudom képzelni az automatizálást mindenképp.Nekem régebben volt yamaha musiccast erősÍtőm(2zóna) az talán alexábol tudtam vezérlni már nem is tudom, de ébresztésként tudtam zenét inditani időre.
Mindenképp okos hangszóró kell, egy tuya, ewelink, alexa, musiccast, vagy épp sonos. Ezekkel szerintem minddel lehet ilyet csinálni, hogy időre kapcsolsz, de hogy egy lámpa függvényében, azt nem tudom, de szerintem nem lehetetlen.
-
daninet
veterán
válasz
Shade45 #45424 üzenetére
Mindkét verzió lehetséges. Általában shelly termékeit ajánlja mindenki.
Ha megszakítónként akarod akkor a PM (Power Meter) jelzésű reléket kell berakni, megszakítónként egyet. Ezzel le is kapcsolhatod majd távolról de nézd össze a maximum terhelhetőséget (általában 16A, nem hiszem, hogy a megszakítóid nagyobbak)
Ha a reléket nézegeted, akkor az 1PM és a 2PM azt jelöli hány relé van benne, szóval ha csak mérni akarsz az 1PM jó neked.Ha fázisonként akarod mérni akkor Shelly EM egy fázishoz, Shelly 3EM 3fázishoz
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S22 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Asus ProArt OC RTX 4070 OC 12GB GDDR6X videokártya 3 év garancia 27% áfa
- BESZÁMÍTÁS! H310CM i3 9100F 16GB DDR4 120GB SSD 1TB HDD GTX 1660S 6GB Fractal Design Focus G 400W
- AKCIÓ! HP ZBook Firefly 14 G9 üzleti notebook- i7 1255U 32GB RAM 512GB SSD nVidia T550 4GB Win11
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest