Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Tothgera30
#56231
üzenetére
Londonhoz képest sajnos sehol nincs. :/
Egyébként igen, le se szarjak. Átvágott izulettel egy lábon ugráltam ki a mentoig zuhogó esőben, a srácok még az ajtót se nyitottak ki.
Tudom, anecdata -
válasz
Tothgera30
#56231
üzenetére
De épp amit írtatok példa, ezt jelzi.
Az ilyen bolti eladó nem tesz semmit azért ,hogy jobb legyen a munkájában vagy bármerre elmozduljon, csak panaszkodik, morcos, mogorva. Mentoapolokat sose fogom megerteni, hiszen szep dolog a hivatastudat, de ha egyszer nem elnek meg annyi penzbol, akkor dolgozzanak mast.
Mondom ezt ugy, hogy ha valaki esetleg lenne olyan kedves, hogy bedobja a "majd ha hozzad megy a mento", ja, jojjon, hat igy jartam, ha nincs kedve annyiert engem ujraeleszteni.Tanarom is azert tavozott, mert cegnel a tanari fizuhoz kepest hozzacsaptak egy szamjegyet es azzal mar tisztessegesen meg tudott elni a csaladjaval. Szeretett tanitani es tudott is, de hiaba, ha egyszer a csalad fontosabb, teljesen ertheto.
-
K1nG HuNp
őstag
válasz
Tothgera30
#56231
üzenetére
Szerencsére a mentőápolókat jobban megszűrik, de a legtöbb hipermarketes eladó kezd a közmunkások szintjére leesni. Ők háborodnak fel ha esetleg netán van egy plusz kérdésed amivel rabolod a szent idejüket. Kedvencem a meki.. az a kamu jókedv amit rájukerültetnek.. cringefest

-
tildy
nagyúr
válasz
Tothgera30
#56231
üzenetére
Jol van, akkor nem csak en vagyok ilyen elmehunyt.

A hozzaszolasod masodik reszevel is egyetertek. Nem feltetlen kell csinalni, ha nem tudja normalisan csinalni.
-----------------
Nhs mar megint alkot, tobb mint ket hete kuldtem el a self-referralt az egyik korhazba, es a kortortenet indokolna, hogy minnel hamarabb megkeressenek, es behivjanak, de semmi hir mar megint.Meg szerencse, hogy Magyarorszagon eljutottam orvoshoz, legalabb tudjuk, hogy rendben mennek a dolgok.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Tudom, anecdata




