Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz BlacKSouL #12619 üzenetére

    na,akkor mesélek, úgyis olyan "akarok beszélni róla" hatása volt rám

    Ma reggel szokás szerint sietve indultam munkába. Tettem 1 kisebb kört a városban, majd eszembe jutott, hogy haza kell ugranom vmiért. Már nem akartam visszaparkolni az udvarba, így leálltam az utcán. Mivel az egész utat épp túrják, kevés hely volt, így egy kocsi-kihajtó elé álltam, de gondoltam 2 perc alatt nem lesz baj (már nem a reggel 8 órás "mindenki épp indul" időszak volt).
    Jövök vissza, látom, hogy a kapunál 1 fószer hólapáttal a kezében, vörös fejjel üvöltözik, egy másik nyugtatja, hogy "bizos mindjárt jön" - ez utóbbit ismerem (szomszéd). Épphogy odaérek , már mondom is:
    - "Elnézést, azonnal megyek..." Erre: (habzó szájú, inhumán stílusban)
    - "Elnézést??! - Hogy lehet valaki ilyen primitív köcsög állat, az ilyennek lapáttal kéne szétverni a fejét!!!" (N-szer); "Hogy ilyen rohadt állat f***, elkésett miattad a feleségem az egyetemről" (!); "ilyen ku**..." stb...(ablaktörlők ki voltak hajtva, gondolom, hogy okuljak)
    Hát, én annyira meglepődtem, hogy azt el sem tudom mondani. Még vagy egy óráig szó szerint fájt.
    Nagyon otthon érzem magam ebben az országban. Igazán. És egyre jobban.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Aktív témák