Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz MarKoo #2648 üzenetére

    Ha a mozik ilyen jó filmeket játszanának, akkor Agostino anyukája is eljárna, és akkor nem mennének tönkre. ;)

    Gh0sT: egyszer engem is behívtak ilyen állásinterjúra, de nem mentem el...
    Az akkori minimálbér felét ajánlották + jutalékot, de se költségtérítés, se egyéb jutalék, és kicsit rizikósnak találtam. Az a tapasztalataom amúgy, hogy ilyen munkákra sokkal többet számít a jó megjelenés és az önbizalom, valamint a fejlett kommunikációs készség, mint a szaktudás. A vásárlók nagy része a mi szintünkön lesz autóból, ha valaki szaki akar kocsit venni, az meg az eladót úgyse veszi emberszámba, és jobb, ha rögtön a műhelyvezetővel beszél. Én is nemrég vettem a kocsit újan, jártam eleget szalonokba, tudom, miről beszélek. Velem az (lett volna) a gond, hogy nem vagyok egy társasági ember, nem tudom ''eladni'' magam, így aztán autót sem nagyon tudtam volna. Te viszont korábban is emberekkel dolgoztál, úgyhogy neked a kuka vevők kezelése nem okozhat gondot. Amúgy hajrá, és majd számolj be, hogy sikerült!

    :C

    p

    [Szerkesztve]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák