Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Köszi az infókat :R

    2008óta bridgeim vannak (nem szuperfoszoom, hanem 6500fd,S9600,S100fs), és egy milc (G2) megvásárlása után pár nappal egy D5000 (18-105el, amit nagyon csípek, korábbi dslrek kitobijához képest nagyon penge) lett a nyertes. (G2 kompaktos kezelése, néhai butasága, jpeg motorja idegesített, eladtam.)
    Linkdelightről portrémarkolat, körvaku, derítőlapok érkeznek, amiket idáig gányolással próbáltam pótolni :).

    Alapok remélem megvannak, csak már érdekel már egyszer hogy zár/érzékenységre vetítve hogy számolhatok a fényértékkel. Technikailag is elég sok mindennel szoktam játszani. D5000es ismerkedés meg itt.
    Csak már annyiszor olvastam hogy a stabi pl x fé előnyt hoz... oké, az zársebességben vagy isoban számomra hasznosabb lenne, de nem tudom 'átváltani'.

    50/1,8 manuál volt a G2őn, az marhára tetszett, de ott a mf gyerekjáték. Az meg amit mondanak kiindulásnak jó, de nincs kőbe vésve (pl hogy nagyon megéri a plusz 25öt a 14-42höz képest 14-45 volt az infó).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák