- Projektor topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- A kilohertzes monitor és a pehelykönnyű kézikonzol varázsa
- OLED TV topic
- Autós kamerák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
simonzé
addikt
A gaming igazából a filmnézéssel és alvással van pariban, esténként ez a három lehetőség áll előttem. Bár az alvás esetében inkább az egészségügyi muszáj, különben később megbosszulhatja magát a sorozatos kialvatlanság.
Sorozatos... höhö
-
Necroman_Mk2
őstag
Lásd, itt is a Telekom a mobilnet mellé nyomatja a netflixet is.
(vodafonenál is volt, de ott kivették - legalábbis valami ilyen cikket láttam)Javítanám:
hogy munka + család + gaming mellett a "nagyon szűk kínálat" minden engem érdeklő tételére sincs időm...
Munka+család mellett már a gamingre sincs időm, nemhogy a kínálat engem érdeklő tételeire
A gaming igazából a filmnézéssel és alvással van pariban, esténként ez a három lehetőség áll előttem. Bár az alvás esetében inkább az egészségügyi muszáj, különben később megbosszulhatja magát a sorozatos kialvatlanság.
-
bteebi
veterán
"és apu minden este hidegvérrel legyilkolt"
Csoda, hogy ilyen sokáig kibírtad, és még mindig élsz!
-
dabadab
titán
Lásd, itt is a Telekom a mobilnet mellé nyomatja a netflixet is.
(vodafonenál is volt, de ott kivették - legalábbis valami ilyen cikket láttam)Javítanám:
hogy munka + család + gaming mellett a "nagyon szűk kínálat" minden engem érdeklő tételére sincs időm...
Munka+család mellett már a gamingre sincs időm, nemhogy a kínálat engem érdeklő tételeire
Én este tízkor keltem. Azaz fél órával azelőtt, hogy lefeküdtem. Ittam egy csésze hideg mérget. Napi huszonkilenc órát dolgoztam a malomban. Én fizettem érte a főnöknek. Aztán hazamentem, és apu minden este hidegvérrel legyilkolt. Utána meg énekelve táncolt a síromon.
-
BiP
nagyúr
Külföldön láttam már olyan szolgáltatót, aki ezt meglépte: a tévé és/vagy internet mellé Netflix elérhetőséget is ad előfizetésbe. És ez nem egy eldugott lehetőség, hanem plakátokon is hirdették.
Minden csak megállapodás kérdés a Netflix és a másik fél részéről.#20 dabadab A magam nevében csak annyit mondok, hogy munka + család + gaming mellett a "nagyon szűk kínálat" minden engem érdeklő tételére sincs időm...
Lásd, itt is a Telekom a mobilnet mellé nyomatja a netflixet is.
(vodafonenál is volt, de ott kivették - legalábbis valami ilyen cikket láttam)Javítanám:
hogy munka + család + gaming mellett a "nagyon szűk kínálat" minden engem érdeklő tételére sincs időm...
Munka+család mellett már a gamingre sincs időm, nemhogy a kínálat engem érdeklő tételeire
-
Necroman_Mk2
őstag
Én ezzel mind tisztában vagyok, szerintem a kérdésemet félre értetted.
Ha elkezdenek terjedni ezek az egybegyúrt csomagok, szerintem az lenne a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb ha a már eleve meglévő telekom szolgáltatójánál fizet elő ezekre az ember. Mert ide a rozsdás bökőt, hogy a telkom szolgáltatók mindent el fognak követni, hogy náluk (is) elő lehessen fizetni az egybegyúrt csomagokra.
Külföldön láttam már olyan szolgáltatót, aki ezt meglépte: a tévé és/vagy internet mellé Netflix elérhetőséget is ad előfizetésbe. És ez nem egy eldugott lehetőség, hanem plakátokon is hirdették.
Minden csak megállapodás kérdés a Netflix és a másik fél részéről.#20 dabadab A magam nevében csak annyit mondok, hogy munka + család + gaming mellett a "nagyon szűk kínálat" minden engem érdeklő tételére sincs időm...
-
bteebi
veterán
Miért? Szerinted egy streaming platformra adott előfizetéssel milyen nyereséget tud realizálni? A csomagba összeálló streaming platformok is lemondanak a nyereségük egy részéről (hiszen olcsóbban kell adniuk, mint a platformok alapárának összege; különben senki nem venné meg), nem hiszem, hogy majd még több engedményt tennének egy külső cégnek, hogy majd az is nyereséges tudjon maradni (miközben meg nem tudja garantálni, hogy jelentős előfizetői bázist generáljon a mostaniakon felül - hiszen pont ez a streaming platformoknak is a gondja: már túl sokan vannak a 'tortára', és egyre kisebb a hasznuk is belőle, miközben nem tudják az előfizetőiket úgy növelni, mint ahogy gondolták korábban (a véges torta miatt)).
"Szerinted egy streaming platformra adott előfizetéssel milyen nyereséget tud realizálni? A csomagba összeálló streaming platformok is lemondanak a nyereségük egy részéről (hiszen olcsóbban kell adniuk, mint a platformok alapárának összege; különben senki nem venné meg)"
Ez azért ettől bonyolultabb. Össz profit: profit egy eladott terméken/szolgáltatáson × eladott darabszám. Lehet - sőt biztos -, hogy kisebb lesz a profit egy előfizetésen, cserébe viszont jó eséllyel több, urambocsá' jóval több előfizetőm lesz, vagyis az összprofitom még nőhet is. Meg valahol az is szempont, hogy nagyobb eséllyel nem fogok csődbe menni azáltal, hogy az előfizetőim inkább átpártolnak a kombinált szolgáltatókhoz, amiben én pont nem vagyok benne.

"már túl sokan vannak a 'tortára', és egyre kisebb a hasznuk is belőle"
Ugyanez van a lineáris TV-nél is. Régebben a 2,5-3 milliós nézettség is elérhető volt pl. egy Fridikusz sónál, ma meg már a milliósnak is nagyon kell örülni. Ez van, élesebb a verseny.
-
Joci10
őstag
Miért? Szerinted egy streaming platformra adott előfizetéssel milyen nyereséget tud realizálni? A csomagba összeálló streaming platformok is lemondanak a nyereségük egy részéről (hiszen olcsóbban kell adniuk, mint a platformok alapárának összege; különben senki nem venné meg), nem hiszem, hogy majd még több engedményt tennének egy külső cégnek, hogy majd az is nyereséges tudjon maradni (miközben meg nem tudja garantálni, hogy jelentős előfizetői bázist generáljon a mostaniakon felül - hiszen pont ez a streaming platformoknak is a gondja: már túl sokan vannak a 'tortára', és egyre kisebb a hasznuk is belőle, miközben nem tudják az előfizetőiket úgy növelni, mint ahogy gondolták korábban (a véges torta miatt)).
-
bteebi
veterán
"Mert ide a rozsdás bökőt, hogy a telkom szolgáltatók mindent el fognak követni, hogy náluk (is) elő lehessen fizetni az egybegyúrt csomagokra."
Szerintem gyorsan adass be magadnak egy tetanuszt, biztos, ami biztos.
A Telekom szerintem biztosan nem fogja ezt megtenni, mert ezzel a lineáris tévés platformja alatt vágná a fát (amiből jelenleg nagyobb hasznot tud realizálni). A Vodafone (vagy a leendő 4iG-féle One) hasonló helyzetben van, így én onnan sem látom jönni a fenti lehetőséget. Egyedül a Yettel-nél lenne értelme elgondolkodni, de ott sem biztos, hogy arra jutnának, hogy megéri nekik olyan csomagot kidolgozni, amit olcsóbban tudnak adni, mint amennyibe kerül a net+a streaming-csomag előfizuja az adott oldalon (nem mondom, hogy ne tudnák ezt olcsóbban kihozni, csak kérdés, ezzel tudnak-e nyereséget termelni - mert ha nem, akkor ők sem fogják ezt meglépni). Pláne úgy, hogy nemrég lettek eltörölve a netsemlegesség miatt az ilyen-olyan 'ingyenes' (vagyis nem számlázott) adott platform használatok..."A Telekom szerintem biztosan nem fogja ezt megtenni, mert ezzel a lineáris tévés platformja alatt vágná a fát (amiből jelenleg nagyobb hasznot tud realizálni)"
Jelenleg lehet... de jövőre már nem biztos.
Diverzifikálni(uk) kell, ha egy mód van rá. Különben lesz majd meglepődés. -
Joci10
őstag
Én ezzel mind tisztában vagyok, szerintem a kérdésemet félre értetted.
Ha elkezdenek terjedni ezek az egybegyúrt csomagok, szerintem az lenne a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb ha a már eleve meglévő telekom szolgáltatójánál fizet elő ezekre az ember. Mert ide a rozsdás bökőt, hogy a telkom szolgáltatók mindent el fognak követni, hogy náluk (is) elő lehessen fizetni az egybegyúrt csomagokra.
"Mert ide a rozsdás bökőt, hogy a telkom szolgáltatók mindent el fognak követni, hogy náluk (is) elő lehessen fizetni az egybegyúrt csomagokra."
Szerintem gyorsan adass be magadnak egy tetanuszt, biztos, ami biztos.
A Telekom szerintem biztosan nem fogja ezt megtenni, mert ezzel a lineáris tévés platformja alatt vágná a fát (amiből jelenleg nagyobb hasznot tud realizálni). A Vodafone (vagy a leendő 4iG-féle One) hasonló helyzetben van, így én onnan sem látom jönni a fenti lehetőséget. Egyedül a Yettel-nél lenne értelme elgondolkodni, de ott sem biztos, hogy arra jutnának, hogy megéri nekik olyan csomagot kidolgozni, amit olcsóbban tudnak adni, mint amennyibe kerül a net+a streaming-csomag előfizuja az adott oldalon (nem mondom, hogy ne tudnák ezt olcsóbban kihozni, csak kérdés, ezzel tudnak-e nyereséget termelni - mert ha nem, akkor ők sem fogják ezt meglépni). Pláne úgy, hogy nemrég lettek eltörölve a netsemlegesség miatt az ilyen-olyan 'ingyenes' (vagyis nem számlázott) adott platform használatok... -
bteebi
veterán
Én ezzel mind tisztában vagyok, szerintem a kérdésemet félre értetted.
Ha elkezdenek terjedni ezek az egybegyúrt csomagok, szerintem az lenne a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb ha a már eleve meglévő telekom szolgáltatójánál fizet elő ezekre az ember. Mert ide a rozsdás bökőt, hogy a telkom szolgáltatók mindent el fognak követni, hogy náluk (is) elő lehessen fizetni az egybegyúrt csomagokra.
És #23 is: igen.
-
Krugszvele
senior tag
Én ezzel mind tisztában vagyok, szerintem a kérdésemet félre értetted.
Ha elkezdenek terjedni ezek az egybegyúrt csomagok, szerintem az lenne a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb ha a már eleve meglévő telekom szolgáltatójánál fizet elő ezekre az ember. Mert ide a rozsdás bökőt, hogy a telkom szolgáltatók mindent el fognak követni, hogy náluk (is) elő lehessen fizetni az egybegyúrt csomagokra.
legegyszerűbb, legkényelmesebb = legdrágább. Lásd, mobilszolgáltatónál mobiltelefont venni.
-
BiP
nagyúr
Én ezzel mind tisztában vagyok, szerintem a kérdésemet félre értetted.
Ha elkezdenek terjedni ezek az egybegyúrt csomagok, szerintem az lenne a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb ha a már eleve meglévő telekom szolgáltatójánál fizet elő ezekre az ember. Mert ide a rozsdás bökőt, hogy a telkom szolgáltatók mindent el fognak követni, hogy náluk (is) elő lehessen fizetni az egybegyúrt csomagokra.
Ma hallottam rádióban reklámot, hogy a T-nél van Netflix. Gondolom akkor előbb-utóbb az egybegyúrt csomagokra is lesz majd lehetőség.
-
nubreed
nagyúr
Én ezzel mind tisztában vagyok, szerintem a kérdésemet félre értetted.
Ha elkezdenek terjedni ezek az egybegyúrt csomagok, szerintem az lenne a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb ha a már eleve meglévő telekom szolgáltatójánál fizet elő ezekre az ember. Mert ide a rozsdás bökőt, hogy a telkom szolgáltatók mindent el fognak követni, hogy náluk (is) elő lehessen fizetni az egybegyúrt csomagokra.
-
dabadab
titán
Nincs olyan szolgáltató, ahol a régi filmek is fent vannak? Az összes klasszikus a harcosok klubjától kezdve az airplane sorozatig és a terminátor 33 és 1/3-al bezárólag.
De, a Pirate Bay

Egyébként ez a videós streaming legnagyobb baja, hogy nagyon szűk a kínálat és az is fragmentált. -
niof
veterán
Már évekkel ezelőtt ezt mondtam, hogy ennek lenne értelme, nem a 40 különböző szolgáltatónak külön fizetni. Majd akkor lesz jó a sztríming, ha lesz 3-4 nagy csomag, amiben hozzáférhetsz a tartalmakhoz. Persze a kánaán akkor jönne el, ha lenne egy olyan csomag, amibe mindenki szabadon beválogathatja, hogy mit akar nézni, ami nem érdekli, azt meg kihagyja. De persze ez nem érné meg a szolgáltatóknak. De legalább elindultak egy olyan irányba, ami logikusabb.
Ja és még egy ötlet, nem ellopni
, lehessen tematikusan összeválogatni a csatornákat is! Utópia... -
kilua
őstag
Egyrészről jó ez, másrészről meg nem. Én spec. bizonyos szempontból feleslegesnek tartom a diverzifikációt, az n+1 szolgáltatót, meg hogy már kb. minden legalább közepes TV csatorna is saját streaminget indít. Legyen 1-2 valóban nagy, amiken technikailag MINDENT elérhetsz. Ez a szövetkezés leginkább arra jó, hogy több cég gombolhasson le rólad valamennyi pénzt.
Jogos. PC játékok esetén is minden cég saját játék szolgáltatást akart indítani (EA origin, Ubisoft connect) aztán ma már minden fent van mind az epic game storeon mind a steamen (pár DLsite-os/jast usás/johrenes hentai játékon kívül : )
Zenék esetén sem abban versenyeznek hogy X előadó zenéi csak a Spotifyon Y előadóé csak a deezeren, Z előadóé csak a YouTube/apple music on érhető el exkluzívan, hanem a szolgáltatás minősége/egyszerűsége alapján választ mindenki.
Szerintem itt is majd kialakul csak idő kell neki.
-
bteebi
veterán
Nem. Ezek egymástól teljesen független dolgok. Ezek "kábel TV", és nem streaming szolgáltatók. Persze ettől függetlenül egy kábel TV szolgáltató is megállapodhat bármiben egy streaming szolgáltatóval - de nem kell megállapodnia.
-
Necroman_Mk2
őstag
Kb. ugyanaz a történet, mint a kábeltévénél: az egyéni csatorna-előfizetések helyét átveszik az összességében olcsóbb csomagok. Mondjuk én láttam már példát erre külföldön, de jobban belegondolva a SkyShowtime (= Peacock & Paramount+), valamint az európai Disney+ (= amcsi Disney+ & HULU katalógus) is már ennek az előszele volt.
-
BiP
nagyúr
-
nubreed
nagyúr
Tehát akkor a telekom szolgáltatók felkészülnek (pl. itthon DIGI, Telekom, Vodafone, stb) és majd ilyen egybegyúrt stream csomagokra lehet előfizetni idővel náluk is? Ez reális lehet?
-
bteebi
veterán
+ #11 bteebi :
Nyilván a pénzről szól, mi másról?!
Jogi dolgok alatt a jogdíjakról, adott filmek jogtulajdonlásáról beszélek. Megvan melyik szolgáltató melyik stúdiókkal van partneri kapcsolatban, és nyilván az exkluzív jogok extra pénzt tudnak hozni. Nem szívesen mondanak le a nézőcsalogató dolgokról.Ezek nem jótékonysági intézmények, és lássuk be, nem az az elsődleges szempont, hogy a nézőnek jobb legyen.
Hanem, hogy a néző fizessen, lehetőleg rendszeresen, és lehetőleg csak neki.Én csak abbéli reményemet fejeztem ki, hogy ezek az egyesülgetések jók is lehetnek. Mert -számomra legalábbis- azt jelzi, hogy a szolgáltatók lépéskényszerben vannak az előfizetők kegyeiért.
És jó eséllyel a 3x 3000Ft-os szolgáltatást nem fogják tudni összecsomagolva 9ezerért adni, csak olcsóbban. Ergó a felhasználónak ez akár jó is lehet.
Ha van eszük, megtalálják az egészséges egyensúlyt.Persze lehet morogni ezen is. De attól jobb nem lesz.
"És jó eséllyel a 3x 3000Ft-os szolgáltatást nem fogják tudni összecsomagolva 9ezerért adni, csak olcsóbban. Ergó a felhasználónak ez akár jó is lehet."
Én is így gondolom/ebben bízom. Aztán majd meglátjuk.
-
BiP
nagyúr
Milyen jogi dolgok, ne legyünk már naivak. A pénzt miatt nem lehetséges. Amíg megél a piacról 10 szolgáltató, addig miért egyesüljenek?
+ #11 bteebi :
Nyilván a pénzről szól, mi másról?!
Jogi dolgok alatt a jogdíjakról, adott filmek jogtulajdonlásáról beszélek. Megvan melyik szolgáltató melyik stúdiókkal van partneri kapcsolatban, és nyilván az exkluzív jogok extra pénzt tudnak hozni. Nem szívesen mondanak le a nézőcsalogató dolgokról.Ezek nem jótékonysági intézmények, és lássuk be, nem az az elsődleges szempont, hogy a nézőnek jobb legyen.
Hanem, hogy a néző fizessen, lehetőleg rendszeresen, és lehetőleg csak neki.Én csak abbéli reményemet fejeztem ki, hogy ezek az egyesülgetések jók is lehetnek. Mert -számomra legalábbis- azt jelzi, hogy a szolgáltatók lépéskényszerben vannak az előfizetők kegyeiért.
És jó eséllyel a 3x 3000Ft-os szolgáltatást nem fogják tudni összecsomagolva 9ezerért adni, csak olcsóbban. Ergó a felhasználónak ez akár jó is lehet.
Ha van eszük, megtalálják az egészséges egyensúlyt.Persze lehet morogni ezen is. De attól jobb nem lesz.
-
bteebi
veterán
Legyen 1-2 valóban nagy, amiken technikailag MINDENT elérhetsz.
Na, ez az, ami nem lehetséges a jogi dolgok miatt. Meg persze mindenki akar szeletet a tortából.Ez a szövetkezés leginkább arra jó, hogy több cég gombolhasson le rólad valamennyi pénzt.
De a szövetkezéssel elérhető pont az, amit szeretnél, hogy a végén lesz 1-2 valóban nagy konzorcium, amiben mindent elérhetsz.
A jelenlegi rendszer az, ami arról szól hogy sok cég le akar gombolni. Mindenki tud valamennyit szolgáltatni, de ahhoz, hogy mindent elérj, mindenkinek perkálni kell külön-külön.
A szövetkezéssel/együttműködéssel csak jól járhatunk, mert kevesebb előfizuval (összességében olcsóbban) kaphatsz meg több tartalmat."Na, ez az, ami nem lehetséges a jogi dolgok miatt."
Bármiben meg tudnának állapodni... csak nem akarnak. Mert mindegyik stúdió csak a saját garasain aggodalmaskodik, és nem akarja azt, hogy akár csak minimálisan kisebb haszonnal tudjon nyerészkedni csak azért, hogy másoknak is jobb lehessen.

"De a szövetkezéssel elérhető pont az, amit szeretnél, hogy a végén lesz 1-2 valóban nagy konzorcium, amiben mindent elérhetsz."
Lehet... csak nem mindegy, hogy mennyiért. Mert egyik cég se akar majd kevesebb profitot csak azért, hogy a felhasználónak jobb legyen. Szóval majd meglátjuk, hogy hogy lesz ez - pláne hosszabb távon.
-
Krugszvele
senior tag
Legyen 1-2 valóban nagy, amiken technikailag MINDENT elérhetsz.
Na, ez az, ami nem lehetséges a jogi dolgok miatt. Meg persze mindenki akar szeletet a tortából.Ez a szövetkezés leginkább arra jó, hogy több cég gombolhasson le rólad valamennyi pénzt.
De a szövetkezéssel elérhető pont az, amit szeretnél, hogy a végén lesz 1-2 valóban nagy konzorcium, amiben mindent elérhetsz.
A jelenlegi rendszer az, ami arról szól hogy sok cég le akar gombolni. Mindenki tud valamennyit szolgáltatni, de ahhoz, hogy mindent elérj, mindenkinek perkálni kell külön-külön.
A szövetkezéssel/együttműködéssel csak jól járhatunk, mert kevesebb előfizuval (összességében olcsóbban) kaphatsz meg több tartalmat.Milyen jogi dolgok, ne legyünk már naivak. A pénzt miatt nem lehetséges. Amíg megél a piacról 10 szolgáltató, addig miért egyesüljenek?
-
BiP
nagyúr
Egyrészről jó ez, másrészről meg nem. Én spec. bizonyos szempontból feleslegesnek tartom a diverzifikációt, az n+1 szolgáltatót, meg hogy már kb. minden legalább közepes TV csatorna is saját streaminget indít. Legyen 1-2 valóban nagy, amiken technikailag MINDENT elérhetsz. Ez a szövetkezés leginkább arra jó, hogy több cég gombolhasson le rólad valamennyi pénzt.
Legyen 1-2 valóban nagy, amiken technikailag MINDENT elérhetsz.
Na, ez az, ami nem lehetséges a jogi dolgok miatt. Meg persze mindenki akar szeletet a tortából.Ez a szövetkezés leginkább arra jó, hogy több cég gombolhasson le rólad valamennyi pénzt.
De a szövetkezéssel elérhető pont az, amit szeretnél, hogy a végén lesz 1-2 valóban nagy konzorcium, amiben mindent elérhetsz.
A jelenlegi rendszer az, ami arról szól hogy sok cég le akar gombolni. Mindenki tud valamennyit szolgáltatni, de ahhoz, hogy mindent elérj, mindenkinek perkálni kell külön-külön.
A szövetkezéssel/együttműködéssel csak jól járhatunk, mert kevesebb előfizuval (összességében olcsóbban) kaphatsz meg több tartalmat. -
bteebi
veterán
Egyrészről jó ez, másrészről meg nem. Én spec. bizonyos szempontból feleslegesnek tartom a diverzifikációt, az n+1 szolgáltatót, meg hogy már kb. minden legalább közepes TV csatorna is saját streaminget indít. Legyen 1-2 valóban nagy, amiken technikailag MINDENT elérhetsz. Ez a szövetkezés leginkább arra jó, hogy több cég gombolhasson le rólad valamennyi pénzt.
-
simonzé
addikt
Igen alakul a dolog
a TV szolgáltatás irányába.
Hamarosan ugyanolyan lesz a stream mint a TV mert csomagokat lehet venni egy közös platformot kitalálnak a film böngészés közben reklámbannerek a film előtt-után és pause alatt reklámok - így a TV-vel szemben egyetlen előny marad a bárhol-bármikor nézhetőség...Messze van még a "jótól" még annak a gondolatától is (legfőképpen a reklám megjelenése óta).
Azért az on-demand nézhetőség nem kicsi versenyelőny a kábeltévéhez képest.
De még nincsenek a nagy streaming platformokon az élő sportközvetítések sok extrával, mint pl. a kamerák szabad kiválasztásának a lehetősége, vagy a többnyelvű élő kommentár. Ha azt is meglépi valamelyik platform, akkor a hagyományos tévének reszeltek.
Annak meg örülök ha összevonják a különböző platformokat. Most bár van Disney, HBO meg Netflix előfizetésem, mégis van jópár film amit épp az Apple TV-n, a Peacock-on, vagy az Amazonon lehet csak megnézni. Ez így egyáltalán nem user-barát, ezért nagyon gáz. -
kilua
őstag
Nincs olyan szolgáltató, ahol a régi filmek is fent vannak? Az összes klasszikus a harcosok klubjától kezdve az airplane sorozatig és a terminátor 33 és 1/3-al bezárólag.
YouTube, videa
-
#35301632
törölt tag
Már épp ideje, lassan annyi a streaming szolgáltatás, mint anno a műholdas TV-n fogható csatornák száma volt. Vannak dolgok amikor nagyon nem jó, ha sok versenyző van.
-
fatpingvin
addikt
ha sikerül eljutni odáig, hogy ezek a csomagoló-szolgáltatók tényleg nagyjából lefedik a kereslet és kínálat átfedését, akkor lesz rá esély hogy az előfizetős streaming egy kompromisszumos alternatívájává válhat a jól bevált torrentezésnek.
-
clon
senior tag
Na végre, kezd alakulni a dolog.
#1 Krugszvele: Gondolom az adott film jogtulajdonosánál kell keresni, melyik stúdió csinálta anno azokat a filmeket, amiket néznél.
Gyorsan rákeresve az egyikre pl. a Terminator sorozat az Amazon Prime-on meg az AppleTV-nél nézhető.
Ha egyre több szolgáltató "összecsomagolódik" másikkal, partneri szerződéseket kötnek, akkor az egy csomagban elérhető kínálat is bővül.Igen alakul a dolog
a TV szolgáltatás irányába.
Hamarosan ugyanolyan lesz a stream mint a TV mert csomagokat lehet venni egy közös platformot kitalálnak a film böngészés közben reklámbannerek a film előtt-után és pause alatt reklámok - így a TV-vel szemben egyetlen előny marad a bárhol-bármikor nézhetőség...Messze van még a "jótól" még annak a gondolatától is (legfőképpen a reklám megjelenése óta).
-
BiP
nagyúr
Na végre, kezd alakulni a dolog.
#1 Krugszvele: Gondolom az adott film jogtulajdonosánál kell keresni, melyik stúdió csinálta anno azokat a filmeket, amiket néznél.
Gyorsan rákeresve az egyikre pl. a Terminator sorozat az Amazon Prime-on meg az AppleTV-nél nézhető.
Ha egyre több szolgáltató "összecsomagolódik" másikkal, partneri szerződéseket kötnek, akkor az egy csomagban elérhető kínálat is bővül. -
Krugszvele
senior tag
Nincs olyan szolgáltató, ahol a régi filmek is fent vannak? Az összes klasszikus a harcosok klubjától kezdve az airplane sorozatig és a terminátor 33 és 1/3-al bezárólag.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Projektor topic
- Saab, Volvo topik
- Metal topik
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Motoros topic
- Revolut
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- X1 Extreme Gen5 16" 4K+ IPS érintő i7-12700H RTX 3050Ti 32GB 1TB magyarított (lézerezett) bill gar
- Ultra AM5 Gamer - Ryzen 5 8400F / RTX 5060 Ti / 16GB DDR5 / 512GB NVME + 007 First Light ajándék!
- Apple watch Series 8 45mm GPS+ cellular 2026.08.06. APPLE jótállás
- Újszerű Honor 400 Pro 5G 12/512GB Dual Sim Kártyafüggetlen, Szürke, 12 hónap garancia
- iPhone 12 128GB gyári független új akku! Kék/ fehér/
- Apple HomePod 2 2. Generációs Fehér Bontatlan / 27% áfás ár
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Silver -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5594
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Silver- 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5369
- AKCIÓ! Asus ProArt OC RTX 4070Ti 12GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Diverzifikálni(uk) kell, ha egy mód van rá. Különben lesz majd meglepődés.
, lehessen tematikusan összeválogatni a csatornákat is! Utópia...


