Új hozzászólás Aktív témák
-
megint én
őstag
Hali! Ne haragudjatok, ha már elhangzott, de nem volt az előző pár HSZben...
Egyik havernál GTX460 van, és azt csinálja a BFBC2, hogy spontán kikapcsol a kép. Amikor felrakta az új drivert akkor meg volt olyan az egyik pályán, hogy abszolút eltakarta egy "fal" a mapnak az egyik részét... Visszatette a régit így minden oké. Viszont kikapcsolgat néha a kép. Mi lehet a tré? Max 55°C volt a rekord, de általában 45-50 között ingadozik...
Előre is köszönöm! -
megint én
őstag
válasz
agemate #10940 üzenetére
Előre szólok, NEM vagyok szaki, én is csak saját tapasztalatot tudok mondani. Én 3 variációval találkoztam.
1.
Kiírja a windows az óra mellett, hogy levált az illesztőprogram.
2.
Villog a kép.
3. Egy idő után eltűnik a kép. Ekkor vagy alt+f4 és bezár a benchmark, vagy a game, és oké, de néha resetelni kell, de NE legyen kipipálva, hogy indításkor állítsa be a tuning (módosított) értékeket az afterburner! -
megint én
őstag
válasz
JoolsNOS #10811 üzenetére
Értem... Tehát potenciálisan a feszültségemelés ront az élettartamon! Viszont olyan + 20-30mV az szinte semmi... És azért az afterburner is max +100mVot enged, az még határértéken belül van elvileg!?!?!??
-
És magában az alapfeszes frekvencia emelés, az még csak elméleti szinten sem csökkenti az élettartamot? -
megint én
őstag
Én is kérdeznék.
Több embertől kérnék válaszokat, ha lehet!!
Magában az, ha emelem a Proci, vagy a VGA feszültségét és órajelét, de emellett egyenes arányosan jobban hűtöm (azaz ugyan annyira melegszik). Mennyivel csökkentheti az élettartamot?
---
SpeedRSajna, igazad van! De járható utat vázoltál föl
Már csak rajta áll!
-
megint én
őstag
válasz
RobertoR #10804 üzenetére
Igazság szerint én úgy csinálnám(szubjektív)
Most csak egy E8400at vennék használtam, mert a 775ös foglalatból olyan sokat amúgysem hoznál ki. És maj, az idővel amikor lesz rá keret, akkor mindent egyszerre le kéne cserélned. Mert most egy jó Core 2 quad nem egy olcsó dolog. De nem a minősége, hanem inkább amiatt, mert nem gyártják.
Egy használt E8400nak most olyan 20.000 körül van az ára, aprón találtam is azonnal egyet. De az a baj, hogy már a DDR2 sem mai csírke, az alaplapod sem valószínű, szóval nemsokára esedékes lenne amúgy is váltani, Addig meg egy köztes olcsóbb proci kéne SZERINTEM!!!Szerk, a mindent egyszerre, az természetesen Alaplap + CPU + ddr3, vagy addigra talán már ddr4
Ja és azért épp E8400 mert jó a tuningja, és 6MB L3ja van, amit szeretnek a játékok... Nekem is olyanom volt az i5 előtt!!!
-
megint én
őstag
válasz
Dark KillerX #10798 üzenetére
Jaj- i5 750-760 az sztem az aranyközépút. 4mag + jó tuningpotenciál + Sok L3, stb, stb.
---
Hát nézegetem az 560ast nem akar nagyon lemenni az ára... Igaz apróban már van 61.500ér! -
megint én
őstag
Win7 = Directx 11 a legfrisebb verzsön Remélem jó a link, mert csak googliztam ... De az én karim amúgy bőven túl van húzva, és asszem alul volt feszelve, mert 1025mV-tal már megy pöpec... Ezt lekopogom. KOPPKOPPKOPP!!!
Elég, de nem biztos, hogy megéri ár/teljesítményben Ha tudnál valahonnan jó áron használt core 2 quad 9550-et... De csak ha ragaszkodsz a 775ös foglalathoz! -
megint én
őstag
Ja, és nem csak fehér... A menüs kulzor is látszik! És váltogatja, néha felete, néha fehér, néha meg felete-fehér villog!
-
megint én
őstag
válasz
RobertoR #10789 üzenetére
Hali! Jól mondják az előttem hozzászólók, Nálad 100%ban proci limited van, de minél nagyobb a felbontás annál inkább tolódik az igénybevétel a VGA felé. De málad, mindenképpen procilimit marad.
---
Én is kérdeznék.
Bfbc2ben mitől van, hogy játszok-játszok, és egyszercsak hopp, és fehérre vált a képernyőm, de hallom, ahogy megy a háttérben a csata! Kevés a feszültség??? 1017 mV al megy 850Mhz-n. -
megint én
őstag
Szerintem az legyen az első, hogy próbáld meg átállítani a grafikáját. Lehet, hogy pl pont azon az élsimításon, vagy akármin jelentkezik a probléma (találkoztam már ilyennel, igaz még csak ATIs kártyával!)
A második amit megpróbálhatsz, hogy úgy rakod újra a drivert, hogy CUSTOM módban, és kipipálod, hogy minden beállításodat törölje, és defaulton tegye föl.
Ha ez sem segít akkor jöhet a game reinstall! -
megint én
őstag
-
megint én
őstag
válasz
tarika #10647 üzenetére
Van egy ötletem... Vegyél egy CPU coolert, tedd rá facsavarral, és polcold alá egy könyvel, Pl egy szótárral, nehogy kitörjön a PCIből
Amúgy, ha komolyan... Tényleg nagyon szép LENNE, de sajna nem fog menni, és egyik márkánál sem lehet az összeset lefedni a gyári hűtővel!
-
megint én
őstag
válasz
tarika #10635 üzenetére
Szerintem csak akkor lehetne megoldani, ha valami nem gyári hűtőt pakolnánk rá!
Csak nem tudom menyik menne rá erre a 460asra!
De ez túl csúnya.
---
Eddig ami nagyon komoly, az ez. De mást eddig nem találtamA többi vagy nem kompatibilis, vagy csak nem írják ki, nem tudom.
-
megint én
őstag
Emberek, nekem olyan kérdésem merült föl, miután megnéztem a PH!s tesztet. Mi a nyavalya hűti ezeken a kártyákon a memóriákat??? A nagy büdös semmi???
-
megint én
őstag
Emberek! Leszedtem ezt a GIGABYTE OC_GURU-t és azt írja, hogy csak gigabyte kártyákkal megy!!! Na de nekem az van!!! Ilyenkor mit csináljak?
-
megint én
őstag
-
megint én
őstag
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hát sajnos nem fogtam ki pont a legjobban tuningolható példányát a 460asomnak... És amúgy is jól jönne az-az 1GB.
Ezt a mostanit 35.000ért tudnám eladni.
Ezek közül melyiket vegyem?
- VGA Gainward GF 460 GTX Golden Sample 1 GB DDR5: 44.500,-
- VGA Gainward GF 460 GTX Goes Like Hell 1 GB DDR5: 49.500,-
- VGA ASUS GF 460 GTX DirectCU 1 GB DDR5: 46.990,-
- VGA Gigabyte GF 460 GTX OC-s 1 GB DDR5: 46.990,-
- VGA Gainward GF 460 GTX Golden Sample 2 GB DDR5: 51.990,-
Vagy inkánn az éri meg, hogy +1500 forintér Asus Topra cserélni?
- VGA Asus GF 460 GTX TOP 768: 36.500,-
Kiemeltem amik elsőre logikusnak tűnnek de azért a Ti véleményetek is kellene. -
megint én
őstag
válasz
megint én #10540 üzenetére
Megvan... Csak az MSI hawx tudja emelni a memnek és a PCInek a feszkóját.
Ha már ennyire drága az az 560, lehet veszek is egy olyat... a GTX 460 cikkében is nagyon jól teljesített. És azért több játékban látszik az a memória hiány. Pl GTA4. De ode igazság szerint 580 phantom3 kéne a maga 3GBével.
Amúgy nem tudtok véleményt mondani? Most érdemes kis ráfordítással egy 1GB-sra beruházni? Mert úgy vettem észre kicsit lejjebb ment az ára. -
megint én
őstag
válasz
gainwardgs #10512 üzenetére
Bocsánatot, kérek kissé túlreagáltam, de hogy jön az ide, hogy dobja ki az alaplapot? De mind1, megpróbáljuk megoldani, és mégegyszer elnézést, csak közben mással veszekedtem, és itt is kissé vehemensen fogalmaztam!
-
megint én
őstag
válasz
gainwardgs #10505 üzenetére
Komolyan mondon te is meg a lucifer ne is írjatok semmit ha faszságot írtok, mert rettenet buziság! Ha nem tudsz konkrét választ adni a problémájára, akkor csak azért, hogy +1 hozzászólásod legyen NE ÍRJ, mert előbb-utóbb kidobnak innen, mert egyfolytában ezt csinálod, és tudomásom szerint nem csak engem idegesít!
ALONSO11
Priviben segítek amit tudok! -
megint én
őstag
válasz
Lucifer6280 #10501 üzenetére
Megsúgom neked a gigabyte világvezető az alaplapok terén! Főleg mostanság. Szinte minden tool ehhez jön a leghamarabb, és a legtartósabbak egyike. Mindent összevetve az egyik, ha nem A legjobb márka. Nálad meg a folyamatos újraindulásodnak 1000 oka lehetett PL a CMOS elk.rt valamit. És a statisztikák is azt mutatják, hogy a gigából kevesebbet kell garanciáztatni, és sokkal inkább tuningbarátok!
-
megint én
őstag
Nagyon halvány remény van rá, hogy az 560as biosával lehet valamit turbózni a 460ason?
-
megint én
őstag
Vazze, jön az 560 és kihalt teljesen ez a topic... mindenki tűkön ül vagy mi???
-
megint én
őstag
válasz
JoolsNOS #10384 üzenetére
Úúúgyan már, kapzsiság + butaság + rossz üzletérzék. De az a legnagyobb marha aki megveszi! Nehogymár azon az áron adja el mint amin megvette hónapokkal ezelőtt... xD
Szó szerint ugyan az a típus drágább az aprón mint zsír újonnan a boltban.
Böngészem az aprót, kollégámnak keresek GTXet, de a gianni sokkal olcsóbb és be is számítja a régi kártyáját (5770) !!! Még ilyetEz már 99%, hogy gianni lesz.
-
megint én
őstag
En komolyan mondom, itt a hardveraprón nagyon elvannak szállva az árak! Milyen már, hogy minden második drágábban adja a gétéikszet mint a bolti ára
Vagy épp pont egy kicsikével olcsóbban... Kéremszépen ezek HASZNÁLT cuccok... én amikor eladtam a gtx 260asomat a boltban 42volt, hát eladtam 32ért... -
megint én
őstag
Oly!
Valaki megmondaná mostanság milyen GTX 460as karit érdemes venni?
Mármint konkrétan nem tudom melyik márka, típus az amelyik a legjobb tuningpotenciállal rendelkezik... -
megint én
őstag
Én nemtudom, biztos rosszabb az én karimnak a tuningpotenciálja, de nekem nem adja le a 870et sem kb. 1025mV-on sem. :S A BFBC2 megy-megy aztán fehér, vagy fekete lesz a képernyő.
-
megint én
őstag
válasz
Mika1227 #10349 üzenetére
Kb az előző 5 oldal 90%ban erről szól...
De ha lusta vagy visszaolvasni, JÓ!! Nekem személy szerint kitűnő, főleg a minimumfpsek nőttek meg!
Lucifer6280
Nem kell semmilyen driveruninstalláló, ha customban telepíted, akkor ott van olyan pipa, hogy leszed minden beállítást. -
megint én
őstag
-
megint én
őstag
válasz
ellenerv #10307 üzenetére
Szerintem Tedd fel a http://prohardver.hu/tema/milyen_asztali_gepet_vegyek_olvasd_el_az_elso_hsz/friss.html -ban a kérdésedet... Mert ott azért gyorsabban, és precízebben válaszolnának szerinte.
---
És egy 786MB-snál mennyi ami a javasolt maximum mindennapos használatra, mert nem akarom, hogy pl fél év múlva beadja az unalmast... (Nálam nem is megy 1100mV-ig, csak 1087-ig.) -
megint én
őstag
válasz
gainwardgs #10296 üzenetére
Tehát 995mV a feszkója? Fura, mert nekem a 987 után az 1000 jön, de mondjuk nekem a 786mb-s verzió van.
Nem tudom amúgy meddig biztonságos felhúzni. -
megint én
őstag
Írjátok már le pls hogy mennyin mennek amikor benchmarkoltok.... ÉS mekkora feszt adtok neki, mert gondolom az a 950 az messze nem alapfesz...
-
megint én
őstag
ROFL! Hát nem tudom... Lehet, hogy az a baj, hogy újabb a kártya mint a legfrissebb rivatuner.
Mindenesetre köszönöm
---
Találtam egy viszonyítási alapot.
Ebben a hozzászólásomban futtattam DX11ben 800/1600/2000-en a heaven-t és ott 895 pontot kaptam. Most meg 904et! Alig-alig, de jobb! -
megint én
őstag
Valaki nem csinált véletlen még régen egy fix benchmarkot valahol, és most nem ismételné meg az új driverral ugyan azt, és nem linkelné be mind a 2 képet vagy eredményt???
Mert azért én is érzem, hogy sokkal jobb lett az új driver de számadatokkal nem tudom alátámasztani... -
megint én
őstag
válasz
Laraxior #10234 üzenetére
Felismerte, csak nem tudom előhozni azt az On-Screen Displayt
Ebben a videóban beállítja, de az ami nála ott van 1:03nál az nekem nincs ott....
Mindössze ez:
Szóval nincs nekem az a "Hardware monitoring plugin wizard" -
megint én
őstag
válasz
rumkola #10231 üzenetére
Az is fen is van, és annak is a kis mellékelt fileja az egy rivatuneres tool, mégpedig a: "RivaTuner Statistics Server Technology" De ha rivatunerrel indítom akkor sokkal több mindent be lehet állítani rajta PL CPU hőfok, RAMhasználat, stb, stb... Vagy 100-150 cucc van még különböző scriptekkel...
-
megint én
őstag
Hali!
Minden tiszteletem, nagyon részletes segítség, de az a bajom, hogy a progi elindul, csak nincsen benne az az in-game monitoring cuccos... És régen én használtam ezt és ment minden pöpec, de most nincs is ott az ikonka...
Itt kéne vagy 5-6 kis ikonkának lennije amik nálam nincsenek
És youtubon is megnéztem hogyan állítja be, de nem megy úgysem. De azért a biztonság kedvéért feltettem úgy ahogy mondtad, nem is jött ki a hibaüzi, viszont még mindig nincs ott... -
megint én
őstag
Re!
Na nekem az a kérdésem lenne, hogy ki ért itt a Rivatunerhez?
Mert én be akatom lőni, hogy mutassa a CPU, GPU hőmérsékletet in-game, de nálam nem olyan mint pl. a youtubon. Ott van ez a rengeteg funkció egyszerüen nincsen ami ott van, és a telepítésnél ezt az üzit dobta...
Na ilyenkor mi a fax....
Ja és Bfbc2ben a szokásos 90-110 fps-ről lement 8ra... :S
Uninstalláltam és újraindítottam a gépet és megint 100fps körüli. HELP! -
megint én
őstag
Nekem meg a TS3 fagy ki... De az nem tudom mitől lehet...
-
megint én
őstag
Amúgy kipróbáltam ingame az új drivert. Nagyon baba.
BFBC2 minden maximum,
Vsync OFF
Bloom OFF
HBAO OFF
így pl nelson bay (deathmatch) amikor felmentem a nagy ház tejére leesett általában 38-40 fps-re pár másodperc múlva visszaállt 50-60ra. Most leugrik 55re, és visszamegy 70re... Szóval nagyon baba. És betettem még ezt a "force constant voltage"-t és még így is "csak" 67°C -
megint én
őstag
válasz
rovtiv #10044 üzenetére
Vazze! Nem hülyeség, havernál is hasonló volt... Ő csak CSzett, de mindig mapváltásnál baxta ki, mondtam neki, h a ram a bibis. És ja. Viszont itt azért nem 100% mert ha jól értem azóta van a probléma, amióta feltette az új drivert.
És mivel azóta a régiekkel sem megy, úgy gondolom le kéne totálisan szedni a drivert és úgy felrakni.
-
megint én
őstag
válasz
gainwardgs #10015 üzenetére
Elég fura, mert nekem ez a driver nagyon bejövős... Semmi bajom vele. Mondjuk nem driver2zök, de mindenesetre fúrcsa, Én ilyennel még csak ATI kártyáknál találkoztam...
És köszi, látom használtad... Ott van alsóindexbe [ Szerkesztve ]
-
megint én
őstag
válasz
gainwardgs #10008 üzenetére
Figyu!
Próbáld meg úgy felrakni, hogy Custom és azon belül pipáld ki, hogy szedje le a beállításaidat. Egy sárga felkiáltójel van előtte, de nem ijedj meg. Viszont MSI meg semmi más tuningprogram ne fusson alatta.
Ez le fogja szedni a beállításokat, mert valószínűleg gubanc van... Emellett frissíts mindent. A Dirextx SDK, dx11, stb, stb... mindent ami létezik.És még egy dologra megkérnélek, amire már nagyon sokan kértek... NE ömleszd a Hszeket. Ott van az a rohadt szerkesztés gomb használd! Csak az amiről én tudok, hogy rádszóltak ezügyben az 4.
-
megint én
őstag
valaki... Most meg rendelné a haverom, csak nem tudjuk melyiket?
Vagy
GTX460 768Mb ASUS TOP 37.500.-
Vagy
GTX460 768Mb Zotac 36.500.- -
megint én
őstag
válasz
Los Angeles #9974 üzenetére
560 ra még várj 1 kicsit, de a 2GB-sra meg még 1 kicsit...
A 460ból meg van bőven... De vagy-vagy-vagy... Vagy Passzív, Vagy 2GB, VAGY passzív...
Sőt a passzívat azt neked lell barkácsolnod, mert gyárilag nincs... De ha egy 2GB-sra rakod rá akkor 2 legyet 1 csapásra... -
megint én
őstag
-
megint én
őstag
Sziasztok!
Melyiket vegyem???
ASUS vagy Zotac
Asus 37.500.-
Zotac 36.500.-
???ŰCsak 1 ezres, de ne ezen múljon, ha gagyi a zotac
Akkor miért nem rakod föl a 260.99est? -
megint én
őstag
Emberek MSI afterburnernél a settingsben érdemes bepipálni a "force constant voltage"-t? Nem megy lejjebb az élettartama?
-
megint én
őstag
-10000 mindegyikhez, mert aki utánaját az most is megtudja olcsóbban...
PL: 38.125,. a gtx 460
És ez nem valami kamu bolt, hanem eléggé ismert, jó a garija is, stb...Én személy szerint végkép nem értem miért nincs 2GPU-s 104es lapkás VGA....
Legalább ha nem is hivatalos NVkari, akkor is valamelyik pl asus megcsinálhatná... -
megint én
őstag
Hááátt.... Nem mondanám, klántárdamnak épp most raktuk vissza a régi drivert mert a 10.12vel 103°C fölé ment a hőmérséklet, és kikapcsolta a játékokat sorba neki... Szóval ennyit az ATI havi bajáról. Az NV megfontoltabban adja a drivereket. Igaz ott is volt 1x túlmelegedős driver, de azonnal leszedték, és én személy szerint 1 darab túlmelegedett videókariról sem hallottam...
-
megint én
őstag
Valaki!!! Mik a tapasztalatok az új driverral???
266.35 -
megint én
őstag
-
megint én
őstag
válasz
banderasz77 #4607 üzenetére
Te még kételkedsz?
Ez a kari fullHDra is tökéletes! Habozás nélkül megvenném...De talán 2-t is! xD
-
megint én
őstag
Hát én sem voltam szín 5ös fizikából, de a 4es megvolt. Ha egy ilyesmi bordát hűtünk önmagában levegővel, akkor LEHET hűvösebb a környereténél, főleg ha párás a levegő. Pl az emberi szervezet is 40 fokban is meg tudja tartani a 36-37°Cos hőmérsékletét. De ennek ellenére szerintem nem kizárt, hogy kicsit alá van lőve a sensor.
-
megint én
őstag
válasz
katt777 #4583 üzenetére
Hát... Nem tudom mennyit venne le az élettartamból. De szerintem az is lehet, hogy az enyémnek lesz hosszabb, mert így kisebb a hőtágulása. Meg hát amúgy sem szokott felmenni a 70%ig, csak nagyon ritkán.
A másik kérdés pedig, hogy az új driver megtoldotta a maximumát a tuningnak? Nekem még az alap driverral 840/2020 volt a max.
-
megint én
őstag
válasz
JoolsNOS #4581 üzenetére
Akkor én vagyok a zokni
Viszont én nem szeretem 65°C fölé engedni. Szóval nálam ott már 70%on (relatívan 100%) pörög a propi, szerencsére egyáltalán nem hangos így, tehát ha nem hangos mé' ne menjen?Amúgy szerintem sem gáz, hogy csak 3°Cal melegebb a kari.
Nekem pl nyáron amikor megvettem olyan 32°C lehetett a szobában , és 33 volt a kari. +1fok, szóval egyáltalán nem hihetetlen. -
megint én
őstag
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ezen a képen nekem az tünt föl, hogy a Real Temp mindössze 47 másodperce fut^^
-
megint én
őstag
válasz
JoolsNOS #4557 üzenetére
Hali!
Lehet, hogy már kaptál választ azóta, de erről a képről nekem az jön le, hogy a magas hőmérséklet oka lehet az is, hogy a propi fordulatszáma 50% fölé nem ment. Be kéne állítani hogy a Te általad beállított grafikon szerint pörögjön föl!!!
Ezt rakjad be úgy, hogy az egyik pötty az 40°C-nál legyen 40%os fordulat. A másik pöttyöt pedig, hogy 70°C-nál legyen 70%-os fordulat azt csá!
flash-
Nagyon a minimum határa. De ha megy akkor megy, szerintem nem károsodhat. -
megint én
őstag
Emberek mikor jön már végre új driver???? Már igazán nagyon rég jött beta is, de főleg WHQL.
-
megint én
őstag
Ne haragudj, hogy beleszólok, de szerintem lenne egy harmadik lehetőséged is.
Ha olcsón fpsre vágysz akkor szerintem nem feltétlen jó a 2 megoldásod.
Én magamnak ha a Te helyedben lennék előbb vennék egy Lap+CPU+RAM ot mert az adna igazán fps-t mivel erősen cpulimites a géped szerintem. És utána karácsony fele 1GTX és addigra lehet, hogy lesz már kimaxolt 104es lapka. Mert az, hogy most veszel egy qxxx es procit az csak "foltozgatás" Mert marad a ddr2, marad a régi alaplap, stb. Így meg veszel pl egy i5 750-t + 1600as ddr3 és majd abba elég lesz 1 VGA és sokkal jobb géped lesz mint ha vennél egy c2q-t. De ez csak az én véleményem... Azért még tedd föl itt is hogy mivel járnál jobban...Szerk. Nem éppen a legolcsóbb, de ha eladod a mostanit, vagy beszámítással veszed az újat akkor olcsóbban kijön mint egy qXXX +SLI... Ja meg a Q-t már nem gyártják ha jól tudom azért sokkal drágább mint az i5. És ráadásul így ár/fpsre sokkal jobban jönnél ki. Főleg ha picit is vágod a tuningot akkor 3.8 - 4.2re simán megy az az i5.
-
megint én
őstag
Emberek lehet olyan, "anomália" hogy a gtx 260-al több fpsem volt mint most a gtx 460-al???
Bfbc2 a game, és arra gondoltam, hogy kevés az a 768mb... :S (1920 x 1080) -
megint én
őstag
Emberek, ez normális? Mafia 2 benchmark, minden a PhysX-et is beleértve maxon, benchmarkotam, és ha a VGA dolgozik a PhysXen akkor 35.4 fps ha CPU akkor 14.6.... A CPU 4 maggal nem bírja kidolgozni a PhysXet? A vga meg igen?
-
megint én
őstag
Re!
Figyu TTomax rájöttem miért nem élsimított... Tudod, 2 exe van a launcher, és a mafia2 na én az előbbit raktam be...Most megy minden zsír.
Viszont lenne egy kérdésem Ez így jó???
És ha igen, lenne még egy kérdés.
Miket lehet még kihozni ebből az NVpanelból?
Mert lejjebb van még vagy 10 állítható cucc...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- WWDC 2025: Nagy változásokat hoz az iOS és iPadOS 26
- Formula-1
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Spórolós topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! SAPPHIRE VEGA 64 8GB HBM2 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy A16 128GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- Samsung Galaxy A25 5G / 8/256 GB / Gyárifüggetlen / 12hó Garancia
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Intel i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged