Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben01

    senior tag

    válasz Speed® #23112 üzenetére

    Sajnos egy elég régi házban van a gép,szellőzés szinte nulla,ezért is használja levett oldallappal (igazából a szellőzés meg a kinézet se érdekli,menjen a gép oszt' jóvan hozzáállása van),ennek ellenére voltak fagyások,belassulások,amíg bele nem nyúltam a ventivezérlésbe.55%-os venti mellett se hangos,viszont nem melegszik annyira,mint fix 40%-os ventivel.Nekem GTX280-am van,teljesen elégedett vagyok a gyári tégla hűtéssel,viszont a ventivezérlésbe az enyémnél is belenyúltam.
    Azt kell,hogy mondjam,wow fullhd-ban very high beállításokkal nagyon szépen megy (fps-t egyszer sem néztünk),de szemmel látható belassulást nem láttunk egyszer sem.Az ultra beállítások már természetesen megfogják a kártyát,de ez így is szép teljesítmény.Stratégiai játékokkal szokott még játszani,durva csatajeleneteknél se volt gond very high beállításokkal.
    Én szivem szerint egy p35/p45 +e8200/e8400 kombót tettem volna alá kicsit megrántva,de annyit nem akart áldozni rá.Ez egy kompromisszumos megoldás lett.
    x2 6000+, GTX260SOC, 4GB ram, Corsair CX500W került a gépbe,a régi cumók eladása után 50K-ba került a fejlesztés.Szerintem ennyi kompromisszum belefér.

    http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Új hozzászólás Aktív témák