Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
SindaNarmo #135 üzenetére
Lehet ezt emberi hülyeségnek nevezni , de ezt amúgy úgy hívják hogy lojalitás és márkahűség, amit egy cég szempontjából ki kell érdemelni nem pedig elvárni, mint itt egy két ember gondolja.
Az Nvidia hosszú évek alatt történő megfelelő minőségű és sebességű kártyáival kialakította ezt.
Nem kell feltétlenül mindenkinek annak lenni,de aki a régebben jellemző driveres stabilitás különbséget, az újabb technikai ficsőrőket , az előremutató fejlesztési irányt meghálálja nem csak Videókártyák, hanem bármi egyéb (autó,óra stb) terén az nem nevezhető emberi hülyeségnek.
Persze van racionális része, azzal sincs gond, a minősítéssel annál inkább.
Majd ha 3-4 generációban az AMD folyamatosan jobb lesz és nem csak olcsóbb, kissé előremutat és nem csak követő magatartást folytat technológiai és árazási tekintetben akkor várható jelentős fordulat, szerintem, lásd CPU vonal.
Nem véletlenül fejlesztik most az FSR 4.0 át és a RT sebességet mert rájöttek erre, hogy szarabb szolgáltatásokat nehéz 10 -15 % árkülönbséggel kompenzálni, az mellett marketing értéke is van a vásárlók szemében ha ő tudja hogy lemondással és kompomiszummal vesz egy valamivel olcsóbb kártyát. Ez nem deal a piacnöveléshez.
Új hozzászólás Aktív témák
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- PlayStation 5
- Reklámblokkolók topikja
- Milyen videókártyát?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Linux kezdőknek
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged