Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz adamka16 #5740 üzenetére

    Félre értés ne essék, én nem azt mondom, hogy nem hasznos egy portrémarkolat, még csak nem is azt, hogy az 500D egy nagyon jó fogással rendelkező gép. Azt mondom, hogy egy lelkes amatőr amikor fotózik nem biztos arra fog figyelni, hogy lehetne egy picivel jobb a fogása is a gépnek. Én is érzem, hogy kellene a jobb fogás amikor fotózok vakuval meg egy pehely súlyú telével, még se ez jár a fejemben, ha nem az, hogy jó képet hozzak ki a helyzetből, ez jobban leköt. Ha meg nem éppen a kezemben tartom akkor a nyakamban lóg, olyankor kit érdekel a fogása. Mindig van olyan gépe a Canonnak aminek van rendes markolata, csak az már nem a mi kategóriánk.

    (#5741) gzola): Ha lenne pénzem 70-200 f/2,8...-ra akkor vennék alá egy 50D-t vagy lehet egy 60D-t, mert nem hiszem, hogy 50D-t kapnék újat, rá egy gyári portrémarkolatot és nincs gond ;] . De mivel ilyenekre nem szánok pénzt lévén ez már nem az én kategóriám és ki se tudnám használni úgy ahogy azt kellene, így csak egy felesleges befektetés lenne. Ennyi pénzt inkább elköltenék külföldi utakra és tök jókat fotóznák az én minimalista cuccommal és nem venném észre milyen kicsi az 500D fogása :) .

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák