Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz *Ropi* #12631 üzenetére

    "Azt konkrétan nem tudom, hogy az 500D szenzora milyen részletvesztéssel és színcsúszással reagál a nem megfelelő WB-re"

    Konkrétan? Rosszul :K . De bőven használható. Ha valakit érdekel is a színhelyesség, akkor nem nehéz belőni.

    (#12635) MC Pite:
    1; Én is 500D-t használok. Nem hoznék fel ellene semmit, hiszen használom. Nekem elég, ha nem így lenne váltanék. Persze van nála jobb választás is a használt piacon.
    2; Videó közben van MF, még a Tami 18-200-nál is, de én ezt az üveget elfelejteném. Rekeszállítás természetesen nincs felvétel közben. Stabit mindenki ajánlja, én nekem egyik használatos üvegemben sincs és elvagyok nélkülük.
    3; Ennél az üvegnél a makró felírat csak marketing, segít bedönteni :K
    4; krumplit répával :F
    5; Ha a külső rendszervaku segédfényére gondolsz, akkor igen.
    6; Ezt nem tudom. Vakus topikban segítenek.
    7; Én azt mondom, kifejezetten igen. Nekem a manuál üvegeknél csak előny.
    8; Legpontosabban a Camera kft.-nél. ML is mutatja, de nem nevezhető tuti biztosra.
    9; Max. ha rossz a gép. De mivel csak belépő gép így előfordul olyan helyzet amikor könyebben bezavarodhat a fénymérő.
    10; Ez bizony híányzik elég sok mindenkinek, de nem lehet az auto iso-t fixálni. Stabis obinak ehhez semmi köze.
    11; Ezt a gép műveli, obi nem kavar be.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák