Új hozzászólás Aktív témák
-
tornas
őstag
válasz
föccer
#15304
üzenetére
Mert átlagolja a fogyasztást, és nem pedig időben követi le. A PC-knek, és vele együtt minden olyan cuccnak, aminek kapcsi tápja van, azoknak nagyon hullámzik a fogyasztása. Egy mezei tecsó gazdaságos fogyimérő ezt a gyakori fogyasztásváltozást nem tudja lekövetni rendesen.
Egy ilyennel jobban jár, mert ez legalább "viszonylag" pontosan mér.
A CONRAD szerint TrueRMS-es, a dobozán és az adatlapján viszont nincs feltüntetve.
Viszont most kaptam egy info-t, idézem:
"A TrueRMS ereje nem a pontosság, hanem az, hogy bármilyen jelalak esetén képes meghatározni az effektív értéket. Ehhez le kell integrálni a jelet időben, majd négyzetre emelni, majd gyököt vonni. Bármilyen jelnél pedig ez nem is egyszerű. Középértéket sokkal könnyebb mérni."
-
moha21
veterán
válasz
föccer
#15304
üzenetére
Mert nem tud valódi effektív mérést ( true RMS ), így leginkább tisztán szinuszos eszközök mérésére alkalmas. a PC kapcsolóüzemű tápja meg tele van mindenféle zajjal ami hibás mérést okozhat. Ilyen alkalmas PC-re
Új hozzászólás Aktív témák
- Urvolax vezeték nélküli tolatókamera és kijelző / 12 hó jótállás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 2600 8GB DDR4 256GB SSD 1TB HDD GTX 960 4GB ZALMAN S4 Chieftec 450W
- Logitech z5500 5.1
- Microsoft Surface Laptop 4 13.5" i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi




