Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    Üdv,

    kezdek agyfaszt kapni.
    Vettem egy itteni hardveraprós hirdetés alapján még tavaly júniusban egy monitort egy céges eladótól, rendes garanciás, számlás, új, hibátlanként hirdetett monitort.

    Mivel pixelhibás volt a monitor vissza akartam küldeni 14 napos elállási jog alapján, de ezt megtagadta az eladó.

    Emiatt jelentettem a fogyasztóvédelemnél, és az általuk indított eljárásban el is marasztalták a céget (határozat van róla).

    A lényeg: jelentettem a hirdetést HA rendszerén keresztül, hogy tiltsák ki az illetőt és az esetlegesen még a céghez köthető fiókokat/hirdetéseket.

    Elsőnek azt a választ kaptam, hogy nem foglalkoznak vele, mert nem a hardveraprón történt az eset.

    Aztán jelentettem még egyszer ugyanazt a hirdetést, és oda beírtam nagybetűkkel, hogy de itt történt, ott van az első jelentésnél is a hirdetés linkje. A válasz: sajnáljuk, de akkor sem tudunk vele mit kezdeni.

    Van egy nyilvánvalóan tisztességtelen eladó, aki össze-vissza hazudozik, akit elmarasztal a fogyasztóvédelem, de a moderátor szerint itt meg nyugodtan hirdethet tovább ha akar, nincs vele semmi gond.

    Elmentek otthonról prohardveréknél vagy mi :F

Új hozzászólás Aktív témák