Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz ViZion #7246 üzenetére

    "Valóban az egy nagyon tuti jószág, ha PCIe ×16 lenne rajta, akkor akár belépős gamer cucc is lehetne régebbi játékokhoz."

    Persze hogy lehetne csak ép a proci lenne a gyenge láncszem.
    Amúgy talán még így is lehet rajta régebbi játékokkal tolha hiszen egy jó int. vga van rajta.
    Igaz teszteket nem néztem mert általában nem komázom az integrált cpu-s lapokat. de az AMD Brazos Klub-ban biztos többet tudnak mondani róla.
    VIA lapra nem tudom melyikre is gondoltál, de többnyire osztom a véleményt hogy az ára nagyon magas viszont teljesítményben harmatgyenge.
    Régebbieket lehet látni olcsón de azok még inkább felejtősek.

    NAS lapnak amúgy mi az ideális vagy minimum amit tudnia kell mert nem igazán vágom a témát?

    picoPSU vagy paneltáp+adapter tényleg nem olcsó mulatság de ha számít a méret akkor nincs más. Különben mintha olvastam volna egy tesztben hogy villanyóra felüli fogyasztásban nincs vagy csak minimális különbség van egy normál akár 300-400W-os tápegységgel hajtott gép esetében a picoPSU-hoz képest. Hatásfok nyilván más kérdés de pl. a paneltáp egyes házakat igencsak befűti ami megint nem túl ideális.

    Milyen házba tervezed a konfigot?

    Esetleg apróban rákereshetsz a Shuttle termékekre hátha találsz házat akár táppal.

    (#7248) DopeBob

    Ez igen lapos ház.
    Nem magasat akartál?
    Házhoz veszel külső adaptert is vagy az már megvan, régebbről?
    Mekkora külső adapter is kell pontosan?

    mert ilyen lapos házakból van még egy két típus ami olcsóbb is lehetne, külső adapterrel.

    pl. 75W adapterrel LC-Power 1320MI

    vagy ha nem fontos a táp kérdés de szebbet szeretnél a nappaliba akkor kicsivel többért az Antec - ISK 310-150

    Személyes kedvencem: CFI-A6719

    Valaki vehetne már egy ilyet hogy többet megtudjunk róla. :)

    Esetleg az apróban is találhatsz valamit.

Új hozzászólás Aktív témák