Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz mlado #52179 üzenetére

    Így hirtelen nem tudom mit mivel akarunk összehasonlítani, de talán gyanús, hogy philips xy-t és ez esetben egy talán samu q60T-t. A quantum dot technológia előnyeit akár így, vagy hasonlóan beírva rögtön megtalálod a guglin, de tömören jó esetben VA vs VA esetén kapsz egy jobb feketét, jobb kontrasztot, jobb fényerőt / csúcsfényt -> jobb HDR élményt, jobb színmegjelenítést, vagyis szimplán egy szebb képet.
    Hogy észlelnéd-e? Nem tudom megítélni, hogy a szemed mit lát, mi az igény, de pl Én egy hete néztem egymás mellett levő Hisense A7500-at majd olcsóbb U7QF QLED-et és végül egy szerintem abszolút ár/érték bajnok U8QF QLED-et és még a ,,vacak" demó videón is ebben a sorrendben volt látható a minőségi javulás.

    Gergo500: Ha már belépő kategória, Én személy szerint akkor sem vennék Philipset, vagyis sokkal inkább vennék ez esetben egy belépő samu-t, hisense-t.........., de hangsúlyozom ez csak szimplán a szubjektív véleményem, de persze nálam is akad 1-2 kisgép (hajnyíró, hajszárító.....)

Új hozzászólás Aktív témák