Hirdetés
- Fórumok
- Adattárolás
- Milyen pendrive-ot vegyek?
- (kiemelt téma)
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Milyen TV-t vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED TV topic
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Projektor topic
- Hetes vagy ötös? Összecsap a Ryzen 7 AI a Core Ultra 5-tel
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- TCL LCD és LED TV-k
-
50 - 1
13362 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:59 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
FireKeeper
nagyúr
írása tényleg nem túl jó, de olvasásban még az én flashvoyager gt-mnek is odaver (26MB/s)
-
#41133696
törölt tag
A fentebbihez (sincs) nincs odaírva, hogy a kompatiblitás szempontjából szükség van e 64 bites XP-hez valamilyen driverre, vagy eleve 64 bites XP kompatibilis e az U3-as pendrive.
USB eszköz tehát talán alapból, de ugye nem biztos.
-
horitomy
tag
Corsair Flash Voyager 4GB
1 hete tulaja vagyok, 700mb-os film
írás 7mb/s (gyatra!)
olvasás több volt 30mb/s-nál!! Többet tud mint a 2,5"-os usb hdd-m!Kis fileoknál az írás és az olvasás lejebb esik jóval, de nem veszélyes!
-
#41133696
törölt tag
A fentebbi Sandiskről, illetve a Sandiskről mint márkáról mi a véleményetek?
A fentebbi ugyanis U3 is és ReadyBoostos is. Olvastam, hogy a Corsair ajánlott, csak
http://www.grantgibson.co.uk/misc/readyboost/
a fentebbi ReadyBoost compatible listán nem R.B-ként szerepel, ha jól olvastam.
-
Pompi
nagyúr
-
#41133696
törölt tag
SanDisk CRUZER micro U3 ReadyBoost PenDrive 8 GB
http://www.ebolt.hu/product146317_category3091.html
U3 és ReadyBoost. Vélemény ?
-
#41133696
törölt tag
sztem Corsair Flashvoyager 8GB elég jó áron van (ipon 8,7k), csak nemtom hogy Vista readyboost-os-e, bár sztem simán bírnia kéne azt a sebességet, ami a vistának elvárás ahhoz!
Igen az ára tényleg elég jó .
http://logout.hu/bejegyzes/dchard/vista_readyboost_teszt/hsz_1-50.html
A fentebbi linken a readyboost-al kapcsolatosan, elég jó eredményeket írt le a tesztelő felhasználó.
-
FireKeeper
nagyúr
5000 - 10 000 Ft között milyen pendrive-ot tudtok ajánlani, a régi Kingston 512 MB-os elromlott, és kilett dobva, viszont jó lenne egy új.
Az U3-t valaki ledefiniálná? Mi a különbség az átlagos pendrive-hoz képest?Tulajdonképpen megéri e olyat vásárolni?
U3-nál http://portableapps.com/ van ilyen startmenü szerűség?
http://www.lord.hu/product/1616_2048Mb_USB..._Drive_CORSAIR/
http://www.lord.hu/product/1617_4GB_USB_2...._Drive_CORSAIR/
ilyenekre gondoltam, illetve jó lenne ha Vista Ready lenne, mert majd Vistat is venni szeretnénk.
sztem Corsair Flashvoyager 8GB elég jó áron van (ipon 8,7k), csak nemtom hogy Vista readyboost-os-e, bár sztem simán bírnia kéne azt a sebességet, ami a vistának elvárás ahhoz!
-
#41133696
törölt tag
5000 - 10 000 Ft között milyen pendrive-ot tudtok ajánlani, a régi Kingston 512 MB-os elromlott, és kilett dobva, viszont jó lenne egy új.
Az U3-t valaki ledefiniálná? Mi a különbség az átlagos pendrive-hoz képest?Tulajdonképpen megéri e olyat vásárolni?
U3-nál http://portableapps.com/ van ilyen startmenü szerűség?
http://www.lord.hu/product/1616_2048Mb_USB..._Drive_CORSAIR/
http://www.lord.hu/product/1617_4GB_USB_2...._Drive_CORSAIR/
ilyenekre gondoltam, illetve jó lenne ha Vista Ready lenne, mert majd Vistat is venni szeretnénk.
-
Egyfejű
tag
-
Egyfejű
tag
-
Egyfejű
tag
Melyik gyorsabb Flash Voyager vagy a Kingston Mini MIGO Edit ?
-
b.bone
senior tag
Hi!
Vajon ilyet, vagy ehhez hasonlót [link]lehet itthon venni?
Mindenképpen kell vennem legalább 3 db secure drive-ot a munkámhoz, de pl ez: [link] kicsit komolytalannak, meg nehézkesen használhatónak tűnik.Nagyon hajlok az iron key felé, de eddig még csak a thinkgeek.com-on találtam. arról meg egy kicsit macera beszerezni, bár tény hogyha nincs más akkor megoldható...
Nos. Úgy néz ki sikerült találnom hasonlót. Igaz nem IronKey, de azért elég jónak tűnik.: Kingston DataTraveler Secure a neve. gugli dobott rá egy csomó boltot hurrá
-
b.bone
senior tag
Hi!
Vajon ilyet, vagy ehhez hasonlót [link]lehet itthon venni?
Mindenképpen kell vennem legalább 3 db secure drive-ot a munkámhoz, de pl ez: [link] kicsit komolytalannak, meg nehézkesen használhatónak tűnik.Nagyon hajlok az iron key felé, de eddig még csak a thinkgeek.com-on találtam. arról meg egy kicsit macera beszerezni, bár tény hogyha nincs más akkor megoldható...
-
gg72
veterán
-
ANT
őstag
-
gg72
veterán
-
ANT
őstag
-
gg72
veterán
Lásd az előző hozzászólásomat, a mért sebességben (25MB/sec) nincs semmit trükk...
-
Rodney
csendes tag
Hy!
Ugy néz ki lehet lessz egy pendrive-om. Az lenne a kérdésem, hogy a Corsair Voyager (a sima) 2/4 GB-os modelljeinek kb mennyi a valós sebessége? Mert volt már olyan pendrive a kezemben ami 1-2 MB-ot tudott csak, és az elkeserítően kevés.... -
gg72
veterán
Igazatok van, nem 30 MB/sec, hanem 25, de szerintem így sem rossz olvasási eredmény.

-
ANT
őstag
A 30 Mb-et vagy a 30 MB-ot? Most lenne jó tudni, hogy a kolléga melyikre gondolt. Mert nagyon nem mindegy!
Szerk: az utóbbi sebességre megközelítőleg a Flash Voyager GT és az A-DATA PD7 képes. Sima Flash Voyager kevésbé. -
Grass
aktív tag
-
gg72
veterán
-
pyngi83
csendes tag
Nekem egy 1 GB Philips van, ne kerdezz modellt mert undok anyagbol van es lekopott, de teny, hogy gyors es mar megvan egy ideje. ugy 15/20 Mbs tud.
-
FireKeeper
nagyúr
-
Grass
aktív tag
Olyan 8000 Ft környékén milyen 4 gigás pendrive-ot javasoltok?
-
cqr
aktív tag
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani a az olvasás/írás sebességét a 8GB-os Corsair Flash Voyager-nek (a simának) és a szintén 8GB-os adata RB1-nek?
A ph-s teszten noha nem a 8GB-os verziót tesztelik de megjegyzik, hogy flash voyager-ből "tavaszi tesztünk után feltűntek a mi méréseinknél sokkal lassabb darabok". Tehát jó lenne ha valaki vagy megtenné hogy saját 8GB-os Flash voyagerének sebességét pl. sandra-val megmérné, vagy linkelne egy oldalt ahol ez megtalálható. (egyáltalán a 8GB-os verzióból is lenne gyorsabb-lassabb ? -
D4rkm4n
őstag
Szerintem a Kingston a legjobb választás. Ha olcsón akarsz hozzájutni, akkor javaslom Hammon bazárját. Bár ez nem az aktuális árlistája, azonban irányadó lehet.
-
-Solt-
veterán
Sziasztok! Hátha ti tudtok segíteni! Hogy kell a pendrive-ból dos-os bootdisket csinálni? Le tudná írni valaki lépésről lépésre? A bootdisk.com-on már nézelődtem, de angolul egy picit az sok nekem!
Köszönöm... -
Egyfejű
tag
Én is szeretnék egy 4 vagy 8 GB-os pendrive-ot venni, nagyon sokat nem akarok rá költeni, de azért lassút sem akarok.
Melyik az ami a legjobb ár/teljesítmény arányt adja?
Ja, és hol lehet ezeket a legolcsóbban beszerezni? -
FireKeeper
nagyúr
A-datából van nagyon gyors és lassú is. A gyorsaságot sajnos ott is meg kell fizetni (PD7). Amúgy fateromnak van egy asszem rb1-es a-datája és 4MB/s-el ír és 10MB/s-el olvas, szóval se nem túl gyors, de nem is túl lassú. Azért még megnézném hogy a sima corsair voyagerek (nem a gt-k) mennyit mennek...
-
Hold
őstag
Kingston DataTraveler Elite KUSBDTE/4GB
4200 FT
szerintem ezt veszem tudnám ez mit jelent: KUSBDTE
-
Hold
őstag
-
D4rkm4n
őstag
Melyiket vegyem meg?
4GB Super Talent Black Pearl vagy Kingston DataTraveller 2GB?
Árban 200Ft különbség van, a Kingston írási sebessége messze jobb mint a SP-é. (A Super Talent a drágább.)
Maradt a 2GB Kingston.
-
D4rkm4n
őstag
Melyiket vegyem meg?
4GB Super Talent Black Pearl vagy Kingston DataTraveller 2GB?
Árban 200Ft különbség van, a Kingston írási sebessége messze jobb mint a SP-é. (A Super Talent a drágább.)
-
FireKeeper
nagyúr
végülis A-Data PD7 lett, 2gigás. nagggyon hasít, állat gyors, ajánlom mindenkinek, ráadásul 2013ig kaptam rá garit. 7,9k volt 200HUFfal olcsóbb mint a corsair flashvoyager gt, szóval szerintem jó vétel volt. csak az az undorító rózsaszín myflash felirat ne lenne rajta...
na ezzel is jól megszívtam. három nap alatt meghalt. írásvédett lett, amit a jóistenbe se tudtam kiiktatni. ezt mi válthatja ki? nagyon kíváncsi vagyok, mert eddig már 2 pendrive-om ment tönkre emiatt, pedig kímélni szoktam őket. valaki tud erről valamit???
-
FireKeeper
nagyúr
ha lesz raktáron éljenkompjúteszbe, akkor egy [ilyennel] lepem meg magam a héten, hétvégén eredményeket is tudok küldeni
végülis A-Data PD7 lett, 2gigás. nagggyon hasít, állat gyors, ajánlom mindenkinek, ráadásul 2013ig kaptam rá garit. 7,9k volt 200HUFfal olcsóbb mint a corsair flashvoyager gt, szóval szerintem jó vétel volt. csak az az undorító rózsaszín myflash felirat ne lenne rajta...
-
FireKeeper
nagyúr
ha lesz raktáron éljenkompjúteszbe, akkor egy [ilyennel] lepem meg magam a héten, hétvégén eredményeket is tudok küldeni
-
meganoname
csendes tag
Én ezt tudnám ajánlani

-
gombavadasz
tag
a sisoftware sandrában van beépített usb sebességmérő. vagy megvfogsz egy fájlt total commanderben, rámásolod a penre, és figyeled az átlagsebességet, így megkapod az írást, aztán visszamásolod a vinyóra és megkapod az olvasást
Köszi
-
FireKeeper
nagyúr
8 GB-os Pen Drive van vkinek?
Kíváncsi lennék, mennyire gyors?
Nekem 2GB-os Kingston van, elég soká vettem, csak a nyáron, de nagyon szeretem,
hasznos.Pen drive-ok sebességét honnan lehet megtudni?
a sisoftware sandrában van beépített usb sebességmérő. vagy megvfogsz egy fájlt total commanderben, rámásolod a penre, és figyeled az átlagsebességet, így megkapod az írást, aztán visszamásolod a vinyóra és megkapod az olvasást
-
Chaser
legenda
8 GB-os Pen Drive van vkinek?
Kíváncsi lennék, mennyire gyors?
Nekem 2GB-os Kingston van, elég soká vettem, csak a nyáron, de nagyon szeretem,
hasznos.Pen drive-ok sebességét honnan lehet megtudni?
Gondolom ahogy a kisebbekből, itt is vannak lassabb/gyorsabb példányok. Bár egy bolt árlistáján azt olvastam, hogy a 8GB és feletti pendrivok lassúsága nem garis probléma, szóval lehet hogy ezekből már nincs gyorsabb.
-
P00By
nagyúr
Van egy Corsair Voyager pendriveom 4 GB-os kapacitással!Ez csepp és utésállo!Nagyon meg vagyok vele elégedve, pontosan nem tudom az írási/olvasási sebességét, számomra ez nem elsödleges!Egyetlen egy "hiba" van ahova be lehet akasztani a logokát az csak gumi, tehat el/kiszakadhat!
-
gombavadasz
tag
8 GB-os Pen Drive van vkinek?
Kíváncsi lennék, mennyire gyors?
Nekem 2GB-os Kingston van, elég soká vettem, csak a nyáron, de nagyon szeretem,
hasznos.Pen drive-ok sebességét honnan lehet megtudni?
-
Alex91
félisten
SanDisk Cruzer® Titanium USB Flash Drive

Strapabiro, bar nem a leggyorsabb... (Es nem is a legolcsobb...)
-
Chaser
legenda
Nekem 1 gigás kingston travelstar van, kb 4 hónapja, működik rendesen.
Corsairekről se hallottam rosszat, és azokból van nagyobb sebességű is. -
FireKeeper
nagyúr
Akkor kezdjük is velem: 2 gigás pendrive-ot szeretnék venni. eddig két modellt néztem ki, az egyik az a-data pd3, a másik a corsair flasvoyager gt. a flashvoyaget 2k-val drágább, de nem tudom mennyivel gyorsabb az a-datánál. megéri a felárat? van valakinek tapasztalata a pd3-mal? neten nem nagyon találtam tesztet róla.
-
FireKeeper
nagyúr
Milyen pendrive-ot vegyek?
A topik nagy látogatottságára való tekintettel frissül/kibővül az első hsz.
Egy kis elmélet
Mi is az a pendrive?
A pendrive egy flash alapú adattároló, ami nagyon leegyszerűsítve egy (vagy több) flash chipből és a hozzá(juk) tartozó vezérlőből áll, egy közös nyomtatott áramkörön, USB vagy eSATA csatlakozóval. Ezt veszi körül műanyag/gumi/fém burkolat, illetve az esetek túlnyomó részében egy LED jelez vissza nekünk az eszköz működéséről. Hasonlóan az SSD-khez, a pendrive is hangtalan működés közben. A gyártók fantáziájának köszönhetően ma már szinte végtelen sok fajta alakú/méretű/súlyú drive közül választhatunk.
[valahogy így néz ki]Mitől függ a sebessége?
A sebesség a csatalakozó fajtájától, az alkalmazott vezérlő típusától, valamint a hozzá csatlakoztatott flash chipek típusától és számától függ (tehát az SSD-khez hasonlóan itt is megfigyelhető az a tendencia, hogy az azonos családba tartozó meghajtók olvasásban hasonlóan teljesítenek, azonban írásban a nagyobb méretű, több chipet hordozó meghajtók gyorsabbak, mivel a több chip több csatornát is használ).
Általánosságban elmondható, hogy az olvasási sebesség mindig jóval gyorsabb, mint az írási, ez többek között az alkalmazott MLC chipeknek köszönhető. A pár éve gyártott csúcsmodellek között volt néhány, ami gyorsabb írási sebességre képes SLC chipekkel készült, ma azonban ezeket nagyítóval kell keresni, mert teljesen kikoptak a gyártók kínálatából.
A piacon jelenleg legelterjedtebb csatlakozószabvány az USB, azon belül is a 2.0-ás típusok vannak többségben, de szerencsére rohamosan terjednek az USB3-as modellek. Az eSATA-s pendrive-ok nagyon ritkák, és mivel nagyon kevés gépen van megfelelő csatlakozó (olyan eSATA port, ami tápot is tud adni a pendrive-nak), ezért nem is igazán ajánlott a megvételük (az USB3 ugyanazt a sebességet tudja, csak elterjedtebb).Vásárlásnál mikre figyeljünk
USB2.0 vagy USB3.0?
Általában az USB3.0 csatlakozóval ellátott pendrive-ok valamivel drágábbak (leszámítva a 2.0-ás veterán csúcsmodelleket). Ennek ellenére ma már érdemes rákölteni az extra pénzt az USB3.0-as csatlakozójú darabokra, mivel általában csak pár száz forinttal drágábbak, mint a hagyományos 2.0-ás társaik, viszont olvasásban sokkal gyorsabb átvitelre képesek (a nagyobb, 32+GB-os darabok írásban is), persze csak ha a számítógépünk is rendelkezik USB3.0 porttal. Akkor is érdemes 3.0-ás meghajtót venni, ha a gépünkön csak 2.0-ás port van, mivel a jövőben jól jöhet az extra sebesség, illetve olvasásban biztos hozni fogja az USB2.0 maximális sebességét, ami az olcsóbb 2.0-ás modellekre nem feltétlenül igaz.Mekkora pendrive-ot vegyek?
Amekkorán elférsz. Ha fontos a sebesség is, főleg az írási, akkor érdemes 16GB-os vagy nagyobb, USB 3.0-ás darabban gondolkodni.Ha biztonságos pendrive kéne?
Mind fizikai, mind adatbiztonsági szemszögből nézve vannak már kifejezetten biztonságos pendrive-ok. Előbbi alatt értem azt, hogy lehet kapni csepp-, por- és ütésálló, gumis vagy fémborítású pendrive-ot, az utóbbi alatt pedig azt, hogy vannak hardveres titkosítást, vagy jelszavas adatvédelmet használó meghajtók. Ezen szolgáltatások extra árát persze mindig meg is kell fizetni.Ha gyors pendrive kéne?
A legtöbb nagy gyártónak vannak különösen sebességre kihegyezett csúcsmodelljei (természetesen ennek megfelelő árcédulával). Általában ezt nem is rejtik véka alá, nagy színes betűkkel reklámozzák a termékük sebességét. Ha ilyen pendrive vásárlására adjuk a fejünket, mindig látogassuk meg a gyártói honlapot, hogy pontosan milyen sebességet ígérnek, ezen felül pedig érdemes kicsit böngészni a világhálót tesztek után, ugyanis néha a gyártók szeretnek nagyobb számokat ígérni, mint amiket be is tartanak. Szóval nem minden arany, ami fénylik, illetve ez fordítva is lehet igaz (tehát egy átlagosan kinéző darab is lehet gyors). Ilyen irányú vásárlás előtt tehát mindig alaposan járjuk körbe a témát, keressünk teszteket, kérdezzünk a fórumban.Kinézet?
Mivel nincs két egyforma ízlés, ebben mindenkinek magának kell döntenie
Garancia?
Értelemszerűen minél több, annál jobb. Általában 2, 3 vagy 5 év garancia jár a flash tárolókra, a márkásabb darabokra néha adnak élettartam-garanciát, amit a bolti garancia lejártával közvetlenül a gyártónál lehet érvényesíteni.Ugyan nem fedi le a termékpalettát, de kiindulásnak érdemes lehet átnézni a Prohardver! eddigi pendrive-okkal foglalkozó tesztjeit! (itt bogarászni kell az adattárolós tesztek között, nem akartam egyesével belinkelni a pendrive-osokat)
Felhívás!
Megkérnénk a topikba betévedő fórumozókat, hogy ha van pár szabad percük, és egy pendrive-juk, akkor legyenek szívesek egy gyors sebességtesztet belinkelni a Crystal Disk Mark, vagy ATTO Disk Bencmark programokkal ebbe a topikba, feltüntetve a pendrive típusát és méretét, ez ugyanis nagy segítség lehet az épp vásárlás előtt állóknak.
Akiket a konkrét sebességtesztek érdekelnek, szintén ebben a topikban keresgéljenek!Nagyjából ennyi lenne az első hsz 1.0-ás verziója, ha valaki kiegészítené bármivel, dobjon nekem egy privátot.
A megújult első hsz szerkesztésben részt vett macska, BullZeye és jómagam.Utoljára frissült: 2012.04.19.
[ Módosította: 7 ]
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
13362 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Adattárolás
- Milyen pendrive-ot vegyek?
- (kiemelt téma)
Ajánlott adathordozók az összefoglaló alján.
Társtopikok:
• Pendrive probléma
• Pendrive irás-olvasás sebesség
• SD memóriakártyák (SD, SDHC, SDXC, micro SD)
- Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU Ívelt 27 QHD Gamer Monitor 6 hó garancia Házhozszállítás
- AKCIÓS!!! Dell 16 Plus 2-in-1 360 QHD+ 360 TOUCH Ultra 7 258V Intel Arc 140V 32GB 2TB 1 év gar
- Apple iPad Air 5th 64GB 100% (1év Garancia)
- Nvidia Quadro és AMD FirePro kártyák - számla, 6 hó gar. - 05.14: Tesla M60, Quadro P2000
- HP ProDesk 600 G3 Mini,i5-6500T,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11, WIFI
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!




Én jóval kevesebbre tippeltem volna.
Köszönöm...

