Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sb #150906 üzenetére

    Mikor ezek a fogdosások mennek mindig kuncogok. Gyerekek. Hányan láttatok olyat, hogy csak úgy kettényílt keresztben a laptop? Nem sokan. Mert teljesen mindegy, hogy te mit érzel kívülről. Belülről hullanak széjjel. Mind. Nem kintről befele. Érzésre ez a gép is egyben volt. 3 tekerés a csavaron és már mondtam is, hogy okay, ez ilyen, tutira a másik is ez lesz. 350k-s G-s Asusból behoztak egy flottát. Pedig az még "gép volt". Elsőben 4 csavar forgott. Másodikban 5. Következőben is 4. Többihez nem is nyúltam. Az egész videovágós kontingens ment gariba.

    Hogy ezen felül még milyen hibák vannak, igen, vannak, abból is lehet válogatni. Csak azért szerintem érzed te is, hogy ez így elég ingovány.

    Mosógép és egyéb témára megoldás megvolt: köbö 20 éves ipari Bosch van mindenből nálam. Halál egyszerű, agyonra biztosított, durván mechanikus mindenük. Mosogatógép agyonveri anyám hipermodern Whirlpoolját. Sok vizet eszik? Sokat. Villanyt is kér? Kér. Kell ehhez is 6 havonta új lap? Nope.
    És ennyi a sztori :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák