Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • LALA_kiraly

    senior tag

    válasz Darth_Revan #8026 üzenetére

    Egyetértek.
    Az MSI notik nagyon megbízhatóak, elég csak a topicon átnézni. Az egyetlen bajuk, h nincs magyarországi szervíz, így pár cég foglalkozik vele és rendeli a cuccokat és rakja össze. Így akár 1 hónapot is kell rá várni. :(
    Ha ezt felgyorsítanák a legjobbak közt lennének.

    50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

  • d900t

    senior tag

    válasz Darth_Revan #8026 üzenetére

    "Az MSI szervíz pedig egyre fejlődik,és lehet,hogy 2x több a szervíz idő,mint más gyártónak,de a szevíz igénybevétel aránya is sokkal kissebb."

    Ha elolvastad volna az előzményeket, akkor ez a post sem született volna. Mindenkinek magánügye, hogy mit vásárol és milyen körülmények között. A magam részéről jobban örülök azoknak, akik először érdeklődnek majd megtisztelő módon meg is fogadják azt. Viszont kimondottan utálom, amikor valaki saját kútfőből megvesz valamit, majd a döntéséhez TŐLÜNK KÉR POZITIV VISSZAIGAZOLÁST. (és ha nem kap, akkor jön az anyázás)

    Ami az MSI-vel kapcsolatos tény: a szerviz alkaltrész ellátás nem-mű-kö-dik. Én csak a saját cégem tapasztalatait bírtam veletek megosztani, ami azért érdekes, mert mint ilyen a legnagyobb az országban. Mivel szerencsére nem lettünk MSI szerviz ( a történet topikon belül visszaolvasható) , csak azt tudom, hogy 10 eladott MSI gépre kb. 5 visszavásárlás történt. Miért? Azért, mert a szerviz anyag hiányában ennyit nem tudott kijavítani - átlag 2 hónap alatt.

    Teljesen irreleváns, hogy már tegnap óta jól működik, ad abszurdum egy hete nincs baja, ne adj Isten már egy hónapit is túlélt. Az sem érdekes hogy massziv műanyag házba szerelik vagy magnéziumba.
    felőlem szerelhetik 60centis páncéllemezbe, mint T72-es tank lövegtornyát, akkor sem változik a véleményem, hogy ez egy szar. A magam részéről nem érdekel, hogy ki vesz MSI gépet, felőlem még mérget is vehet rá, magánügye. De könyörgöm, hadd ne kelljen már ujjongásban kitörnünk! Az ára pedig azért ennyi, mert ENNYIÉRT LEHET ELADNI.
    A TESCO gazdaságos jelzőt pedig a ROPI NEVÉBEN KIKÉREM magamnak :))

Aktív témák