Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz kacsyx #55894 üzenetére

    Sokan lenezik az M50-et, mert a Canon 5 ev lemaradassal hozta az A6000 szintjet... Nem gondolom, hogy ez olyan nagy problema lenne, ha hasonlo arban vannak. Ellenben, ha szegeny az eklezsia, es esetleg olcso Canon objektiveket akarsz feltenni ra, akkor az M50 egy olcso adapterrel mar olcsobb, mint az A6000 egy MC11-gyel, es az adapteres AF siman jobb. Szerintem nativ objektivvel is pariban van a ket gep, sot, van olyan mod, ahol siman gyorsabb. Pl. ha a bekapcsolastol az elso kep elkeszultet nezem, szerintem jobb a kis Canon. (Nekem ez fontos parameter, meg szerintem csaladi, point and shot fotozasnal ez jol jon.) A 4K a Canonon olyan, amilyen, de legalabb van, bizonyos temakra telesen megfelelo, ha jobbat akarsz az mar komolyan zsebbenyulos. Nem gondolom, hogy a kategoriajaban az EVF gaz lenne...
    Nekem azert nincs mar M50-em, mert annyival nem jobb a meglevo gepemnel, hogy 250-300 ezret kipattintsak ra. (Vaz, objektivek, stb.) Slow motion videot meg nem tud, tehat a Nikon 1 minden keppen marad. Talan az X-S10... de az mar egy fel millios beruhazas lenne...

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák