Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo128

    aktív tag

    Van valahol M42-es topik? Ha nincs, akkor nektek mi a véleményetek róla? Milyen a képminőségük? Kezdetben egy alap objektív mellé (Canon EF), elsősorban pénz szempontjából, megfelel 2. és 3. objektívnak, adapterrel? Csak mert mindig megakad a szemem ezeken a fém gyöngyszemeken, és nem sokat találok róluk, hogy a mai objektívekhez viszonyítva mit tudnak, mit nem. 3ezer forint egy adapter (AF-es), 4ezer forint egy 70-210mm obi. Szerintem ezzel csak jól járok. Ti hogy vagytok ezzel?

    Illetve egy másik kérdés, ami iránt már érdeklődtem, de nem kaptam igazán kielégítő választ, és nem szeretném telispammelni a topikot. Egy sima CF kártyával (nem turbó sebesség, csak natúr mezei), az előírt 6.5FPS-t mennyi ideig hozza? Úgy értem, hogy ezeknek van egy meghatározott írási sebességük, ugye, és szeretném, ha minél többet kitudnék hozni a gépezetből. Természetesen nekem bőven elég ha 3 másodpercig bírja az előírt sebességet (ha egyáltalán bírja), vagy nem tudom, nem vagyok otthon ebben a témában. Valaki okos, okosítson ki! :DDD

    Előre is köszönöm! :R

    gölmétcsül ©

Új hozzászólás Aktív témák