Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    @fungeld, Konkrétan ebben az árkategóriában az Slt-A58-ra gondoltam, én megelégedéssel használom, igaz elsőre furcsán néztem rá én is a tükrös után :DDD A másik amitől meg szoktak ijedni az emberek, a félig áteresztő tükör miatti fényveszteség, amit,megerősíthetem, hogy gyakorlatban nem veszi észre szerintem egy átlag user sem, még kitobival sem tapasztaltam semminemű hátrányát :N
    @Colonel993 Igen, a Sonynál már evf-ben kell gondolkodni, mint mondtam én is idegenkedtem tőle, míg nem próbáltam, gyönyörű képe van, 100%-os lefedettséggel, elég jó méretben, és ami a legfontosabb előnye, nekem legalább is, hogy a kukkerben is, és nem csak az lcd-n is működik a focus peaking, és az élőképbe belenagyítás is :K Videózás közben itt is van minden, a rekeszállítás itt alap, peaking stb.
    A másik a Sony-hoz is ugyanolyan könnyű olcsón jó obit találni, mint a Canonhoz, mert az összes régi AF-es Minolta obi jó hozzá, és be kell lássuk, hogy ott is van bőven, ezer féle minőségi darab, pl. Minolta Maxxum 50/1,7 ami árban kb 20-25 ezer, vagy az 50/1,4 ami 45-50 körül megfogható, vagy telében a 70-210 Beercan, stb. :K Persze mindenkinek magának kell eldönteni, hogy melyik márka melyik gépe a szimpatikus, itt maximum iránymutatást adhatunk :)

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák