Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz FEDman #12344 üzenetére

    Így van, külön utat járnak, és talán egyik sem az igazi - bár nekem, és talán az átlagnak a fujié jobban tetszik. Fuji régebbi jpg motorjai ilyen kis maszatokat hagytak, ami a részben a visszaélesítés, részben a szenzor (vagy szűrő) sajátossága volt valamilyen szinten - az S100fs-é végre normálisnak mondható.

    Néztem a linked, szerintem ilyen teszthez nem túl jó téma, mindenesetre vágom amit mondasz - de csak a feldolgozásra szánt képeket készítem rawban, a sok-sok egyéb kép jpegben készül, és se időm, se kedvem konvertálgatni őket (ok, bachben is lehet, de egyesével van igazán értelme). A kerítés illetve a póló sokkal sűrűbben előforduló helyzetet példáz, és sokkal jobban kivehető hiba - monitornyi méretben is mágnesként vonzotta a kerítés a szemem, ez jóval durvább mint a tájképen - pláne, hogy itt az obinak/képnek még beretválnia kéne...

    Nem ferdítünk semmit, témázgatunk, példákat linkelgetünk azoknak akik különböző gépeket akarnak hasonlítgatni, illetve azok sajátosságait akarják megtudni. :))

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák