Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • number361

    tag

    Tiszteletem minden kedves fórum olvasónak!

    Egy kezdő felhasználó vagyok alapszintű tudással és szeretnék egy igen jó minőségű fényképező gépet venni.
    Azonban ötletem sincs, hogy milyen márkában és típusban lenne nekem megfelelő a céljaimhoz.

    A legtöbb ember akit megkérdeztem mind a Sony márkát javasolják és némi próbálgatás után (Sony boltban) nekem is azok tettszenek a legjobban és azok voltak a legkényelmesebbek, de nem tudom, hogy melyik modellt lenne érdemes.

    Elsősorban olyan fotókat szeretnék csinálni amik nagyjából 1m-15m távolságból tud jó felbontású és nagyon jó minőségű képet csinálni (színpadon levő mozgó/sétáló embereket kell fotóznom többségében) meglehetősen sötét környezetben, rosszul légkondicionált teremben elsődlegesen és másodlagosan kinti környezetben napfény mellett is tudjon megfelelő tisztasággal rendelkező képet legyártani szintúgy ekkora távolságból. Nagyon fontos, hogy a gépben legyen stabilizátor (kézben lesz mindig) és rengeteg képet tudjon letárolni.

    Tudom ez így most eléggé határozatlan, de remélem azért tudtam adni némi támpontot. Az összeg amit rászánnék az 150-160K FT lenne maximum. Természetesen bőven lehet más márkát is mondani és olcsóbb modelleket is.

    Előre is köszönöm szépen a segítséget mindenkitől!

Új hozzászólás Aktív témák