- Apple MacBook
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Használt VGA / videókártya ajánló
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Akciókamerák
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Brutálisan ütős játékélményt mutatott be a 8K Association
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
-
PROHARDVER!
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
dqdb
nagyúr
válasz
weres78 #50846 üzenetére
KBDfans és KPrepublic környékén nézelődj, mint megbízható alkatrészforrások, van saját boltjuk és AliExpressen is jelen vannak, de eltérő árakkal, szóval nézd meg mind a négy boltot.
"plate mountrd Cherry stab" cserére (is) szorul a cucc
Ezt szívásnak hívják, hetek óta nem érzem az erőt, hogy egy 60%-os billentyűzetet szétforrasszak, amiben szétesett a Space stabilizátora. Nem tudom, hogy a 6.5u Space-ednél a kupakon hol vannak a stabilizátor rögzítési pontjai (mérd le a távolságot a két kereszt között), mert el tudom képzelni, hogy a drót hossza eltér a szokásos 6.25u Space-nél lévőtől (csodálkoznék, ha így lenne, de sose tudni).Továbbá kellene még egy shift billentyű, mert jelenleg fogalmam nincs hol van az eredeti...
Komplett kupakkészlet lesz csak, a világítás erőteljesen behatárolja a minőségi választékot. Úgy nézem, hogy Corsair-féle alsó sorod van 6.5u Space-szel, a Corsair kiegészítő PBT kupakkészlete lesz a legolcsóbb, de jó választás. Hátránya, hogy a bal oldali makróbillentyűkre és a numpad feletti 3 billentyűre nem jut belőle.Illetve mivel kb a ledek fele is gatya, arra is szükségem lenne, lehetőleg tartósabb fajtára. Ezt is mind cserélném.
Ezután is hullani fognak majd idővel, csak valószínűleg közel sem olyan gyorsan, mint a gyáriak. 109 darab RGB LED 327 potenciális hibaforrással bővíti a billentyűzetet.Szokásos szöveg a végére: világítás helyett világos dyesub PBT kupakkészlet, a monitor fényénél látod a feliratokat, akad magyar nyelven is, a LED-ekkel nem kell foglalkoznod és a szemed is megköszöni, hogy nem kell "élveznie" a háttérvilágítás 100-200 Hz-es vibrálását. Cserébe nem "menő", hanem funkcionális.
-
nyunyu
félisten
válasz
weres78 #40928 üzenetére
Kapcsoló rugója ment tropára, hogy nem rúgja ki?
Stab egyik fele akad be lenti állapotban?
Kijött a drót egyik vége a műanyag stemből?Probléma az, hogy a platetől nem férsz hozzá a stab drótjához, hogy visszatedd a helyére.
(Mit szívtam az XD84 állandóan kiakadó Enter stabjával, pedig az PCB mounted volt, de a platetől nem tudtam a helyére pattintani. Párszor le kellett bontanom az Enter környékét, hogy fogóval tudjam annyira feszegetni a plateet, hogy be tudjam tolni a stabot a helyére.)
-
-
Új hozzászólás Aktív témák
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- Május 5-én csörög utoljára a Skype
- Apple MacBook
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Használt VGA / videókártya ajánló
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- Anime filmek és sorozatok
- Hill Climb Racing 2 bemutató (Android, iOS)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Autós topik
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- További aktív témák...
- AKCIÓBAN! - HP 230 vezeték nélküli billentyűzetek és szettek
- Spirit of Gamer ELITE K70 Gaming Billentyűzet
- Gamer Billentyűzetek Hatalmas választékban 4.000ft-tól. Akár Beszámítással!!
- Double-shot és dye-sub PBT ISO kupak készletek és Accent készletek
- Logitech G915 Wireless mechanikus (tactile) billentyűzet (US)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- GIGABYTE B650 UD AX WiFi AM5 DDR5 alaplap bontatlan csomagolásban 3 év garancia 27% áfa
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest