Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Vismajor01 #217522 üzenetére

    es #217521Llew,

    Nagyjabol 5 perc setara kellene megalljak, hogy ne zuzzanak le. A piac konkretan a szomszedom, itt a kresz sem ervenyes. Az egyiranyuban szembe jonnek, a halszalka utan van egy sor parhuzamosan parkolo es utana meg egy sor parhuzamosan parkolo. Jobbkez szabaly ismeretlen a legtobbek szamara. Van par vedettebb hely, de ha epp nem tud az ember ott megallni, akkor igy jart.

    Szamomra az auto hasznalati targy, 6-8 eves korara a legtobbon lesz esztetikai serules, nem zavar, muanyag elem meg festek (na mondjuk amikor a tukromet vittek le az azert felidegesitett, de a rendszamot siman kikalapaltam). Egy ujnal zavarna, egy 3-4M forintos hasznaltnal tulteszem magam rajta.
    (Olaszoknal szerintem mar a szalonban racsapnak egy kalapaccsal elol-hatul, amikor atadjak az uj autot. ;] )



    #217523szebe:
    Mostani Focusba is vettem egy beepitokeretet es beraktam egy bluetoothos fejegyseget.
    Csak manapsag mar nem divat a standard radio, igy egy fokkal nehezebb cserelni. FM transmitterrel viszont nem fogok szenvedni az tuti.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák