Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz prsq #217518 üzenetére

    Sziasztok,

    Dilemmaban vagyok, szivesen beszelgetnek par dologrol, lehet hosszu leszek.
    Jelenleg van egy 2004-es 1.6-os benzines Focus MK1-em 205k km-rel. Ez igazabol kiszolgal, jelenleg baja nincs igazabol, de mar oreg, egy tengerparti nyaralast mar nem merek bevallalni vele (es biztositast sem lehet kotni). Sarvedok is rozsdasodnak mar ami miatt nem izgulok, lecsavarozhato, nem teherhordo elemek, de muszakin nem fog atmenni lakatolas nelkul legkozelebb.

    Ugy erzem eljott a csere ideje. A szempontok:
    - legalabb 100LE tonnankent, nem kell sportauto, de ne legyen mar durvan alulmotorizalva ahogy az manapsag divat
    - benzin, evi 10k km, 90% varosban, rovid utakon
    - meretben kb a mostani Focus tokeletes
    - bluetooth
    - Budapest ~30km kornyezeteben

    Na es akkor itt jon a dilemma, hogy mennyit szanjak a projektre.
    Sokkal konnyebb volna, ha lenne legalabb egy sajat autobeallom vagy akar egy garazsom, ez esetben kiguritanek egy uj autot valamelyik szalonbol.
    De sajnos egy piac mellett lakom csillaggarazzsal, es 1-2-3 havonta nekimennek a parkolo autonak es termeszetesen elhajtanak (a piacra jovo atlag sofort elnezve eszre sem veszik, hogy letort a tukrom vagy epp a rendszamtabla kozepen megjelent egy vonohorog lenyomata). :F
    Ez jelenleg egy valvonastol (15. horzsolas valamelyik lokhariton) egy kedvesanyukazasig (letort tukor) terjedo skalan mozgo reakciot valt ki belolem, de egy uj autot nagyon sajnalnek.

    Termeszetesen en sem kovettem se a hasznalt se az uj autok piacat az elmult par evben, es nyilvanvaloan sokkolt az allapotuk, na de ezen valtoztatni nem tudok, elfogadom.

    Uj auto eseten egy GL+ Vitara pl biztos kiszolgalna, arban is valami ilyesmire gondolnek.
    De a garazs hianya miatt inkabb vennek egy hasznaltat, de 3.5-4M kornyeken nincs fiatal keveset futott, csak olyan, amit osszetortek elotte, feljebb meg nem mennek arban, mert akkor meg mar miert ne uj legyen?!


    Ki mit tenne, mit ajanlanatok?
    Mik most a favoritok hasznalt ugyben 3-4M kornyeken?
    Ha uj, mit ajanlanatok?

    Koszonom, hogy elolvastad!


    ui: nincs berelheto garazs a kornyeken

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Vismajor01 #217522 üzenetére

    es #217521Llew,

    Nagyjabol 5 perc setara kellene megalljak, hogy ne zuzzanak le. A piac konkretan a szomszedom, itt a kresz sem ervenyes. Az egyiranyuban szembe jonnek, a halszalka utan van egy sor parhuzamosan parkolo es utana meg egy sor parhuzamosan parkolo. Jobbkez szabaly ismeretlen a legtobbek szamara. Van par vedettebb hely, de ha epp nem tud az ember ott megallni, akkor igy jart.

    Szamomra az auto hasznalati targy, 6-8 eves korara a legtobbon lesz esztetikai serules, nem zavar, muanyag elem meg festek (na mondjuk amikor a tukromet vittek le az azert felidegesitett, de a rendszamot siman kikalapaltam). Egy ujnal zavarna, egy 3-4M forintos hasznaltnal tulteszem magam rajta.
    (Olaszoknal szerintem mar a szalonban racsapnak egy kalapaccsal elol-hatul, amikor atadjak az uj autot. ;] )



    #217523szebe:
    Mostani Focusba is vettem egy beepitokeretet es beraktam egy bluetoothos fejegyseget.
    Csak manapsag mar nem divat a standard radio, igy egy fokkal nehezebb cserelni. FM transmitterrel viszont nem fogok szenvedni az tuti.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz bigrob #221605 üzenetére

    Suzukinal tavaly meg volt 3M kolcson 12honapra, 0%THM mellett.
    De ennel jobbat szerintem nem fogsz talalni a jelenlegi hitelpiac mellett.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz BaLee #223185 üzenetére

    S-Cross tulajkent, eddig 2500km-rel az autoban, amibol ugy 1500 Budapest kulvaros, rovid utak es 1000 hosszu utak autopalyan 135-tel, azt tudom mondani, hogy 6.1-es atlagot ir a kijelzon.
    Eleg dinamikusan, de nem benzinpazaron kozleledek, az autoszerelomnel hasonlo felhasznalas mellett, egy csak szineben kulonbozo s-cross 5.8-at mutat.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés