Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Big_Boss

    senior tag

    válasz bandus #215729 üzenetére

    2019 októberben vettem, Seat Tarraco 1.5 TSI, manuál, Xcellence felszereltség + pár apróság. 53k km van benne.
    Simán megvenném most is, de 2.0 TSI + DSG-vel.
    Többnyire városban használom, napi munkába járás + 1-2 havonta 1100 km hétvégi családlátogatás autópályán.
    Pályán 2 felnőtt, 3 gyerek + tetőbox, 10 - 10,5 litert fogyaszt. Városban inkább 11-12, országúton kocsikázva se ment 7-7,5 liter alá.
    Egyéni ízlés kérdése, de szerintem nagyon szép autó. Hely van benne bőven. 186 cm vagyok, magam mögött simán elférek. Csúsztatható hátsó ülések + a 700 literes csomitartó jó dolog.
    20-as kerekek a felszereltségi szinthez jártak, de ezekre az utakra ezzel a futóművel nem valók. Mikor felteszem a 17-es téli szettet az mindig megváltás.
    Beltér minősége oké, ülések nekem kényelmesek, család se panaszkodik.
    Vezetés támogató rendszerekkel még nem volt problémám. Sávtartó és adaptív tempomat is úgy működik ahogy kell. Talán az esőérzékelős ablaktörlő lehetne jobb, gyakran hozzá kell nyúlni, mert vagy nem töröl vagy szárazon is töröl.
    Csomagtartó világítás lepkefing, aliról rendeltem erősebb LED-et, azzal már oké.
    Hibalista:
    - egy hete dobott légzsák és e-call hibát, tegnap cserélték az egyik hátsó övcsatot. A mikrokapcsoló összefosta magát.
    - hosszabb út alatt néha eldobja a CarPlayt vagy nem talál GPS jelet

Új hozzászólás Aktív témák